Команда технічних ентузіастів "Ukrspecsystems" впроваджує виробництво нового безпілотного літального апарату – відтепер, замість чудових квадрокоптерів, вони виробляють ще кращі октокоптери. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на "24 канал".
Відмінності є – певні конструктивні вдосконалення та застосування найсучаснішого обладнання дозволяють значно покращити якість та технічні показники нової моделі БПЛА РС-1. Замість чотирьох роторів нові апарати мають аж вісім. Це дозволяє суттєво підвищити надійність, потужність та стабільність коптера у повітрі. Завдяки певним конструктивним змінам, збільшився запас польоту – нова модель безпілотника може безперервно перебувати у повітрі майже сорок хвилин.
З’явилися нові варіанти і стосовно корисного навантаження. Як і раніше, на октокоптер PC-1 можна встановити FullHD-камеру з 10-кратним збільшенням або ж інфрачервону камеру. Це обладнання монтується на гіростабілізованому підвісі, який дозволяє отримати зображення якнайвищої якості. Можна встановити і нове технічне рішення: комбінований підвіс, який поєднує у собі обидва оптичні пристрої.
Як і його попередник, октокоптер PC-1 реалізовано у вигляді надійної складаної конструкції, яка витримує значні навантаження та навіть падіння із висоти. Нові коптери можна так же легко транспортувати у наплічнику і підготувати з нуля до польоту усього за дві хвилини. Механізм автоматичного зльоту та приземлення значно полегшує використання коптера. Крім того, можливості програмного забезпечення дозволяють прописати автоматичний маршрут польоту та навіть відстежувати рухомі цілі.
На додачу до поліпшеної моделі коптера поставляють і пульт керування. А це – 5 кілометрів зв’язку та передачі відеосигналу захищеними каналами, 5-годинна робота від батареї, екран надзвичайно високої роздільної здатності у сучасному захищеному корпусі.
Оновлені коптери чудово послужать нашим військам на передовій. Ці "дистанційні очі" значно допоможуть розвідувальним групам – швиденько приніс, розклав, запустив, пильно розгледів – хто й де з терористів ховається, де ворожі війська та позиції, де і яке озброєння у терористів, забрав коптер і повернувся. У разі ж, якщо терористи порушують Мінські угоди і треба відповісти, допоможе і артилеристам: швидко запустив, поглянув, звідки стріляють, і скоригував відповідь. Навряд чи хтось буде сперечатися про користь безпілотних коптерів в оперативних підрозділах на передовій.
Відзначимо й певну очевидну деталь: ціна нових октокоптерів дещо вища, ніж ціна попередніх моделей. Це зумовлено більшою кількістю матеріалів та специфікацією обладнання, необхідних для виготовлення нової моделі. Певно, дехто може подумати, що ці безпілотники виключно для нас виготовляє група ентузіастів-волонтерів, що клепають коптери на колінах у якомусь гаражі, і вигадують такі ціни, як їм буде завгодно.
Таке твердження було б дуже далеким від правди: компанія "Укрспецсистемз", яка і виробляє БПЛА, – високотехнологічне комерційне підприємство, яке спеціалізується на виготовленні безпілотних літальних апаратів, що відповідають найвищим сучасним вимогам, для закордонного ринку. "Сім коптерів РС-1" – унікальний проект, в рамках якого виключно для потреб українських військ ці коптери виготовляють не за комерційно-обґрунтованою ціною, а за собівартістю матеріалів, а за деякими позиціями навіть у збиток компанії.
Це є можливим лише завдяки дружній партнерській співпраці між волонтерами "People’s Project" та "Укрспецсистемз", а також завдяки патріотичній позиції керівництва компанії. Таку можливість оснастити наші військові підрозділи сучасними БПЛА гайнувати не слід – октокоптери виробництва "Укрспецсистемз" відповідають найсучаснішим світовим стандартам, а за ціною значно виграють у порівнянні із закордонними аналогами.
В сучасній оселі з'являється все більше техніки, яка суттєво полегшує щоденне прибирання. Очищення поверхонь без використання хімічних засобів стає можливим завдяки пароочиснику. Ефективний у боротьбі з брудом, мікробами та пилом, прилад чудово підходи...
Ремінь газорозподільного механізму (ГРМ) - забезпечує синхронну роботу клапанів і поршнів, контролюючи їхній рух. Якщо ремінь ГРМ виходить з ладу, це часто призводить до серйозних пошкоджень двигуна. У дизельних автомобілях, де двигуни працюють під під...