Безжалісна доля закинула його у прем'єрське крісло: Медведєва порівняли з персонажем Гоголя

Ігор Яковенко порівняв перебування Дмитра Медведєва в прем'єрському кріслі з проблемою "маленької людини" в російській літературі.

Дмитро Медведєв. Фото: Рейтерс.

Російський журналіст Ігор Яковенко порівняв прем'єр-міністра Росії Дмитра Медведєва з героєм повісті "Шинель" Миколи Гоголя Акакієм Акакійовичем Башмачкіним. Про це журналіст написав у своїй колонці на сайті видання "Ежедневный журнал", передають Патріоти України.

Яковенко порівняв перебування Дмитра Медведєва в прем'єрському кріслі з проблемою "маленької людини" в російській літературі. "Адже Дмитро Анатолійович, він той же Акакій Акакійович, якого безжалісна доля закинула у прем'єрське крісло, а до цього взагалі, глумлячись, зробила президентом. Ви тільки послухайте, як звучать його слова, звернені до росіян і всього людства. Чуєте, як він жалібно просить голосом Башмачкіна: "Залиште мене, навіщо ви мене ображаєте?", - написав журналіст.

РОСІЯНАМ ЧАС звикати до сигналу повітряної тривоги

неділя, 4 грудень 2022, 19:28

Д. Снєгирьов, ЗСУ, росія, повітряна тривога,окупанти, обстріли. Ми говоримо правду, а решту зроблять ЗСУ!

Деокупація КРИМУ вже ПОЧАЛАСЯ. З Армянська

неділя, 4 грудень 2022, 10:58

Д. Снєгирьов, деокупація, Крим, Армянськ, ППО, ракетна зброя,НАТО,РФ, поточна ситуація на фронті. Про оперативну обстановку на фронті та актуальні виклики. 01:09 - загроза блекауту: чи варто евакуюватись із столиці . 03:33 - фірми країн Заходу допомага...