Бірюков розповів, чому Франція та Німеччина не брали участь у військовому параді у Києві

Міжнародна політика – надскладне павутиння "сигналів", "нюансів", "месседжів", традицій і умовностей.

Іноземні військові на параді у Києві. Фото: соцмережі.

Військові країн НАТО, а також Грузії і Молдови своєю участю у військовому параді в Києві, згідно з давньою армійською традицією, віддали данину поваги Україні. Про це у своєму Facebook написав позаштатний радник президента України, помічник міністра оборони Юрій Бірюков, передають Патріоти України.

"Нам сьогодні віддавали честь. Міжнародна політика – надскладне павутиння "сигналів", "нюансів", "месседжів", традицій і умовностей. Не можна те, не можна це, не можна так, не можна інак. Усе виписано у протоколах, а ще є мільйони неписаних правил. Чому на параді не було Франції і Німеччини? Це "меседж"? Ні, це правило: вони – посередники у нормандському форматі і не мають права брати участі у військових заходах однієї зі сторін", – зазначив він.

Бірюков підкреслив, що Україна опинилася в центрі "всього цього виру". "Атакована зі сходу, підтримувана із заходу. Підтримувана однозначно, недвозначно. За нас не будуть воювати, але нас будуть підтримувати і допомагати. І коли ми вистояли, коли ми показали і довели свою осудність, цивілізованість, угодоспроможність – нам віддають честь", – пояснив він.

Про будівництво двох баз ВМС, або Що заважає налагодити ефективну співпрацю України з країнами НАТО

четвер, 22 жовтень 2020, 9:55

Важливо розглядати розбудову військово-морського флоту України виключно в аспекті забезпечення вільного судноплавства одночасно Чорного й Азовського морів. І подавати це в аспекті деокупації незаконно анексованого Криму.

"Зміна форматів переговорів і "вільні економічні зони" не допоможуть реінтегрувати ОРДЛО", - Снєгирьов

середа, 21 жовтень 2020, 16:20

На мою думку , такі заяви Олексія Рєзнікова свідчать про те, що представники міністерства з питань реінтеграції окупованих територій, не мають ані "дорожньої карти", ані загального уявлення про механізми завершення війни та повернення тимчасово окупованих