Бо документи "загубили": Суд скасував арешт майна екс-заступника міністра МВС Чеботаря у "справі рюкзаків"

Тепер детективи НАБУ повинні повторно доводити, що квартиру і будинки Сергія Чеботаря потрібно арештовувати.

Сергій Чеботарь. Фото: 112 Україна.

Апеляційний суд міста Києва прийняв рішення про зняття арешту на нерухомість Сергія Чеботаря і його дружини, а також відправив справу до суду першої інстанції. Про це повідомляють Патріоти України із посиланням на українські ЗМІ.

Колегія суддів розглянула клопотання адвокатів екс-заступника Арсена Авакова, якого підозрюють в причетності до покупки рюкзаків для бійців Нацгвардії за завищеними цінами. Служителі Феміди вказали, що під час засідання суду, відповідно до кримінально-процесуального кодексу України, повинен вестися журнал засідання. Втім, в матеріалах кримінальної справи ні журналу, ні технічного носія, де він повинен бути, немає.
У зв'язку з цим судді направили клопотання на повторний розгляд справи в першій інстанції. Тепер детективи НАБУ повинні повторно доводити, що квартиру і будинки Чеботаря потрібно арештовувати.

Російсько-українська війна: ЗСУ зазнали втрат на Донбасі

субота, 25 травень 2019, 8:50

Минулої доби збройні формування Російської Федерації 17 разів порушили режим припинення вогню, з них тричі – із застосуванням заборонених Мінськими угодами мінометів калібрів 120 і 82 мм, повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-центр ООС. В ...