Бо документи "загубили": Суд скасував арешт майна екс-заступника міністра МВС Чеботаря у "справі рюкзаків"

Тепер детективи НАБУ повинні повторно доводити, що квартиру і будинки Сергія Чеботаря потрібно арештовувати.

Сергій Чеботарь. Фото: 112 Україна.

Апеляційний суд міста Києва прийняв рішення про зняття арешту на нерухомість Сергія Чеботаря і його дружини, а також відправив справу до суду першої інстанції. Про це повідомляють Патріоти України із посиланням на українські ЗМІ.

Колегія суддів розглянула клопотання адвокатів екс-заступника Арсена Авакова, якого підозрюють в причетності до покупки рюкзаків для бійців Нацгвардії за завищеними цінами. Служителі Феміди вказали, що під час засідання суду, відповідно до кримінально-процесуального кодексу України, повинен вестися журнал засідання. Втім, в матеріалах кримінальної справи ні журналу, ні технічного носія, де він повинен бути, немає.
У зв'язку з цим судді направили клопотання на повторний розгляд справи в першій інстанції. Тепер детективи НАБУ повинні повторно доводити, що квартиру і будинки Чеботаря потрібно арештовувати.

Відрізані хвости: В окупованій Євпаторії на узбережжі знайшли 16 мертвих дельфінів (фото)

четвер, 21 березень 2019, 11:45

Всі морські ссавці мають однаковий характер травм, який призвів до загибелі — від зябрової сітки на яку ловлять камбалу та осетра. В окупованій Євпаторії екоактивісти повідомили про масове викидання на берег дельфінів, повідомляють Патріоти України. У ...

"Про РСЗВ "Ураган" та українських шпигунів, які все бачать", - Снєгирьов

четвер, 21 березень 2019, 10:45

За останніми повідомленнями місцевих джерел аналітичного відділу ГІ "Права Справа", місцем постійної дислокації РСЗВ бойовиків є полігон поблизу н.п. Хрустальний (колишній Красний Луч). Свого часу, "Права Справа" повідомляла про дислокацію поблизу військо