Списати все на "бандерівців": Росія хотіла підірвати в Україні школи нацменшин

Організатором терактів був представник російських спецслужб.

На Буковині хотіли підірвати румунські школи. Ілюстрація: соцмережі.

Російські спецслужби готували теракти в румунських школах на території Чернівецької області. Про це повідомив заступник голови СБУ Віктор Кононенко на брифінгу, передають Патріоти України із посиланням на українські ЗМІ.

"Нами встановлено перерахування грошей для підриву двох румунських шкіл. Цю провокацію вдалося попередити", - сказав заявив представник спецслужби.

Він зазначив, що виконавці злочину до місця його проведення не доїхали. За словами Кононенка, організатором терактів був представник російських спецслужб - Пономарьов.

РФ перетворює окуповані території Луганщини на військові бази, є небезпека псевдореферендумів

неділя, 3 липень 2022, 18:53

Триває процес інтеграції промисловості квазіреспублік до складу РФ. Відбувається якісне оновлення т.зв. управлінського апарату, коли місцеві фінансово-політичні еліти замінили представники РФ. На окупованих територіях Донбасу Кремль часу не втрачає, на...

Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську, зраду Нацполіції і стан справ на фронті

п’ятниця, 1 липень 2022, 22:25

У Харківській області створено поганий прецедент: зрадник отримав 2 роки умовно! Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську та зраду Нацполіції, про стан справ на фронті. 00:00 - щодо оточення Лисичанська, можливості його захоплення та ш...