Медведєву готуватись до звинувачень у "груповусі"? "Буду рада познакомиться лично", - скандальна Рибка побажала зустрітися з Путіним (відео)

Рибка додала, що протягом тижня буде чекати, коли представники президента РФ вийдуть із нею на зв'язок.

Настя Рибка. Фото:gordonua.com

Дівчина з ескорту заступника прем'єр-міністра РФ Сергія Приходька та російського олігарха Олега Дерипаски Настя Рибка, після публікації якої розгорівся секс-скандал, заявила, що хоче зустрітися з президентом Росії Володимиром Путіним. Звернення до президента РФ вона опублікувала на своїй сторінці в Instagram, зазначають Патріоти України.

Рибка заявила, що останні два роки займається вивченням маніпуляцій чиновників, а також займається експериментами з громадською думкою.

"Я отримала багато інформації, яка не увійшла в дві книги, але яка могла б бути цікава деяким людям у Російській Федерації. Тому я призначаю особисту зустріч Володимиру Володимировичу Путіну. Буду дуже рада з ним познайомитися та поділитися з ним тієї інфою, яка в мене є стосовно його співробітників, службовців і його особисто", - сказала дівчина.

Вона додала, що протягом тижня буде чекати, коли представники Путіна вийдуть із нею на зв'язок.

Спецслужби РФ провели операцію з нагнітання паніки в українському суспільстві

середа, 31 березень 2021, 23:38

Ці повідомлення носять ознаки інформаційно-психологічної операції. Її мета – створення атмосфери страху і дестабілізаційних моментів в українському суспільстві. Це все елементи психологічно-інформаційних операцій російських спецслужб, які мають на меті ст

Прогнози про імовірний наступ росіян носили ознаки інформаційно-психологічної операції

субота, 20 березень 2021, 21:35

Варто зауважити, що чи не єдиним джерелом правдивої інформації в цій ситуації виступив аналітичний відділ ГІ «Права Справа». Істерія навколо «фатальної дати» 15 березня –це шкідливі сентенції, які носили ознаки інформаційно-психологічної операції. Прог...