Медведєву готуватись до звинувачень у "груповусі"? "Буду рада познакомиться лично", - скандальна Рибка побажала зустрітися з Путіним (відео)

Рибка додала, що протягом тижня буде чекати, коли представники президента РФ вийдуть із нею на зв'язок.

Настя Рибка. Фото:gordonua.com

Дівчина з ескорту заступника прем'єр-міністра РФ Сергія Приходька та російського олігарха Олега Дерипаски Настя Рибка, після публікації якої розгорівся секс-скандал, заявила, що хоче зустрітися з президентом Росії Володимиром Путіним. Звернення до президента РФ вона опублікувала на своїй сторінці в Instagram, зазначають Патріоти України.

Рибка заявила, що останні два роки займається вивченням маніпуляцій чиновників, а також займається експериментами з громадською думкою.

"Я отримала багато інформації, яка не увійшла в дві книги, але яка могла б бути цікава деяким людям у Російській Федерації. Тому я призначаю особисту зустріч Володимиру Володимировичу Путіну. Буду дуже рада з ним познайомитися та поділитися з ним тієї інфою, яка в мене є стосовно його співробітників, службовців і його особисто", - сказала дівчина.

Вона додала, що протягом тижня буде чекати, коли представники Путіна вийдуть із нею на зв'язок.

Повернення до СЦКК російських офіцерів загрожує легалізацією "ЛДНР" у рамках Мінського процесу

неділя, 2 серпень 2020, 13:54

З огляду на ситуацію, що складається, переконаний, що українська сторона має наполягати не на поверненні росіян до роботи СЦКК, а на розширенні повноважень СММ ОБСЄ, як міжнародної інституції. Таким чином, на мою думку, західні партнери України будуть при

Спалах короновірусу в ОРДЛО: Україна скасувала обов’язкову самоізоляцію для осіб з окупованих територій

п’ятниця, 31 липень 2020, 18:16

З 1 серпня скасовується обов’язкова самоізоляція для осіб, які прямують в Україну з окупованих територій Донбасу та анексованого Криму. Самоізоляцію для тих, хто в'їжджає з окупованих територій скасовано через зміни, прийняті Кабміном щодо постанови н...