"Будуть миролюбно карати": На росТБ розповіли нову страшилку для жителів Донбасу

Коментуючи дискусію, яка розгорнулася в Україні навколо необхідності денонсувати договір про дружбу і співпрацю з Росією, пропагандисти порівняли країну з персонажем старого анекдоту.

Пропагандисти КремльТВ придумали фейк про те, що в Україні нібито всерйоз розглядають ініціативу про каральні заходи проти жителів Донбасу після його звільнення від тимчасової окупації. Така заява прозвучала в ефірі програми "60 хвилин" на телеканалі "Росія 1", передають Патріоти України.

"Один абсолютно миролюбний політтехнолог, наближений до миролюбної адміністрації Порошенка, запропонував після захоплення Донбасу людей не прощати, а миролюбно карати. У прямому сенсі цього слова. Що робити з самою Росією, з якою Україна, якщо вірити офіційним документам, ось уявіть собі, по -колишньому дружить, у Києві ніяк не вирішать. Хочеться покарати, але, як і з Путіним, мабуть, страшнувато", - пожартували ведучі.

Крім того, коментуючи дискусію, яка розгорнулася в Україні навколо необхідності денонсувати договір про дружбу і співпрацю з Росією, пропагандисти порівняли країну з персонажем старого анекдоту і заявили, що вона змушена, страждаючи, зберігати дружбу з агресором. "Так що ось продовжують мучитися і дружити. Як та мишка з анекдоту, яка мучилася, кололась, але продовжувала їсти кактус. Так і ми дружимо", - цинічно підсумували вони.

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...