"Будуть миролюбно карати": На росТБ розповіли нову страшилку для жителів Донбасу

Коментуючи дискусію, яка розгорнулася в Україні навколо необхідності денонсувати договір про дружбу і співпрацю з Росією, пропагандисти порівняли країну з персонажем старого анекдоту.

Пропагандисти КремльТВ придумали фейк про те, що в Україні нібито всерйоз розглядають ініціативу про каральні заходи проти жителів Донбасу після його звільнення від тимчасової окупації. Така заява прозвучала в ефірі програми "60 хвилин" на телеканалі "Росія 1", передають Патріоти України.

"Один абсолютно миролюбний політтехнолог, наближений до миролюбної адміністрації Порошенка, запропонував після захоплення Донбасу людей не прощати, а миролюбно карати. У прямому сенсі цього слова. Що робити з самою Росією, з якою Україна, якщо вірити офіційним документам, ось уявіть собі, по -колишньому дружить, у Києві ніяк не вирішать. Хочеться покарати, але, як і з Путіним, мабуть, страшнувато", - пожартували ведучі.

Крім того, коментуючи дискусію, яка розгорнулася в Україні навколо необхідності денонсувати договір про дружбу і співпрацю з Росією, пропагандисти порівняли країну з персонажем старого анекдоту і заявили, що вона змушена, страждаючи, зберігати дружбу з агресором. "Так що ось продовжують мучитися і дружити. Як та мишка з анекдоту, яка мучилася, кололась, але продовжувала їсти кактус. Так і ми дружимо", - цинічно підсумували вони.

Речник Запорізької ОВА "засвітив" результати артобстрілу міста

п’ятниця, 27 травень 2022, 11:54

Оприлюднені в мережі фото і відео наслідків ракетних атак противник може використовувати для коригування вогню, що призводить до збільшення числа жертв серед українських військових та мирних громадян. Попри заборону публікувати фото та відео наслідків ...

"Азовсталь" - найбільша поразка в історії РФ

четвер, 26 травень 2022, 0:18

Кінець оборони Маріуполя та подвиг героїв "Азовсталі": попри те, що росіянам зрештою вдалося встановити контроль над містом, штурмова операція назавжди закарбується в історії рф, як найбільший військовий провал. Штурм Маріуполя та "Азовсталі" став війс...