Битий "туз": У Луганську Плотницький розганяє "гвардію" екс-регіонала Єфремова

На Валентину Ткаченко майже рік тому, як стверджували джерела, надійшло "замовлення" від "влади" "ЛНР", і перевірка нібито виявила, що "міністр" причетна до розкрадання бюджетних коштів.
Валентина Ткаченко. Фото: сепаратистські ЗМІ.

Валентина Ткаченко в крісло "міністра" "ЛНР" сіла після того, як її попередниця, скандалістка Леся Лаптєва, загриміла "на підвал" за великі розкрадання і виведення грошей з РФ на рахунки своїх благодійних фондів. Віджавши у Лаптєвої більшу частину майна і фондів, їй дозволили втекти з "ЛНР", і тепер сепаратистка спокійно живе в РФ. Над Ткаченко хмари стали згущуватися в минулому році, коли з'явилися чутки про її арешт. Про це повідомляють Патріоти України із посиланням на "Діалог.UA".

У грудні 2016 року в Мережі з'являлися неодноразові відомості про те, що ставлениця екс- "регіонала" Єфремова і така ж затята прихильниця федералізації, як і він, Ткаченко може сісти "на підвал" як мінімум на 10 років, при цьому можливості втекти з міста у "міністра" на той момент не було.
На Ткаченко майже рік тому, як стверджували джерела, надійшло "замовлення" від "влади" "ЛНР", і перевірка нібито виявила, що "міністр" причетна до розкрадання бюджетних коштів. Потім цю інформацію "зам'яли", і Ткаченко залишилася при посаді. Але недавно ватажок "ЛНР" Плотницький по-тихому звільнив Ткаченко і відразу ж на її місце призначив нового "міністра", поки в.о. Ним став Сергій Цемкало, який займав посаду "начальника управління" загальної середньої та дошкільної освіти "Міністерства освіти і науки" "ЛНР".

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...