Час грабувати награбоване? Стало відомо, скільки українців за націоналізацію власності олігархів

55,9% респондентів підтримують ідею націоналізації в тій чи іншій формі.

Українські олігархи. Ілюстрація: Голос Карпат.

Більше половини українців вважають, що потрібно провести націоналізацію великих підприємств, які були приватизовані в 90-2000-і роки. Такі дані отримав Український Інститут Майбутнього за результатами власного соціологічного дослідження 21-28 листопада 2016 року, передають Патріоти України.

В цілому, 55,9% респондентів підтримують ідею націоналізації в тій чи іншій формі. Тільки 7,5% вважають, що вона не потрібна, а ще 25,2% вважають, що правлячий клас не дасть переглянути підсумки приватизації.

Соціологічне опитування було проведено 21-28 листопада 2016 року, крім окупованих територій Донбасу і Криму. Вибірка становить 2000 респондентів. Похибка 2,3%.

Знову мирні люди - розмінна монета: Спецслужби "ЛНР" та "ДНР" затримують цивільних осіб, аби використати їх для обміну з Україною…

п’ятниця, 18 вересень 2020, 13:26

За інформацією ГІ "Права справа", минулого тижня в окупованому Луганську відбулася нарада в "міністерстві держбезпеки ЛНР" за участю російських кураторів, під час якої обговорювалося питання штучного поповнення т.зв. "обмінного фонду".

Українські дипломати мають використати ситуацію довкола селища Шуми для посилення позицій у переговорах по Донбасу

вівторок, 15 вересень 2020, 22:17

Також зазначу, що місцеві вибори в ОРДЛО мають відбуватися за нормами Копенгагенської конвенції, що передбачає ключову роль спостерігачів ОБСЄ. З огляду на цей факт, Україна на тлі нинішнього скандалу, має підвищувати суб’єктність ОБСЄ і наполягати на том