Наші чиновники погоджуються на винагороду російських спецслужб у тисячу доларів. Про це в коментарі Gazeta.ua сказав координатор групи "Інформаційний спротив" і нардеп Дмитро Тимчук, передають Патріоти України.
"Коли тільки починалися події в Криму, наша група досліджувала морально-психологічний стан у Генеральному штабі. Нас дуже неприємно здивувало те, що дехто неприховано очікував приходу росіян. Це було у 2014 році.
На щастя у нас добре працюють структури військової контррозвідки і Міністерство оборони. Протягом 2014-2015 років вони відсіяли прокремлівські кадри. Та варто розуміти, що далеко не всі агенти РФ потрапили під таку ідеологічну люстрацію. Багато хто і далі лишився на своїх посадах. Таємно, а дехто і не зовсім, люблячи Росію", - сказав він.
Російська шпигунська сітка в Україні може бути більшою, ніж ми здатні уявити, вважає експерт: "Їхня мета - не тільки політична дестабілізація. А й інформаційні, економічні атаки, передача в Росію важливої інформації. Або поширення на нашій території їхньої пропаганди".
Насамперед у чиновників старої, радянської школи немає відчуття, що Росія – агресор, каже Дмитро Тимчук. "Вони все ще вірять у міф про братські народи. Це нівелює для них негативні сторони співпраці з російськими спецслужбами. Це ідеологічна хвороба, що заважає об'єктивно бачити ситуацію.
По-друге, у нас тривалий час військові і цивільні чиновники отримували вкрай низьке соціальне забезпечення. Порівняно з Заходом чи тією ж Росією. Наші чиновники погоджуються на винагороду російських спецслужб у тисячу доларів. У Європі чи Америці на це б і оком би ніхто не повів. Треба покращувати роботу української контррозвідки та дуже ретельно перевіряти людей в органах державної влади", - підсумував він.
В сучасній оселі з'являється все більше техніки, яка суттєво полегшує щоденне прибирання. Очищення поверхонь без використання хімічних засобів стає можливим завдяки пароочиснику. Ефективний у боротьбі з брудом, мікробами та пилом, прилад чудово підходи...
Ремінь газорозподільного механізму (ГРМ) - забезпечує синхронну роботу клапанів і поршнів, контролюючи їхній рух. Якщо ремінь ГРМ виходить з ладу, це часто призводить до серйозних пошкоджень двигуна. У дизельних автомобілях, де двигуни працюють під під...