"Чемодан, вокзал, Россия": Київрада ухвалила рішення на петицію про повернення проспекту Шухевича імені генерала Ватутіна

Комісія з питань культури Київради одноголосно відхилила петицію про скасування перейменування проспекту Шухевича у столиці.

Проспект Ватутіна у Києві все-таки стане проспектом Шухевича. Ілюстрація:http://kiev.segodnya.ua/Постійна комісія Київради з питань культури, туризму та інформаційної політики відхилила петицію про повернення проспекту Шухевича імені Ватутіна. Про це повідомив депутат від ВО "Свобода" Юрій Сиротюк на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України.

"Комісія з питань культури Київради одноголосно відхилила петицію про скасування перейменування проспекту Шухевича в Києві ... Також я пропонував звернутися до Служби безпеки України щодо перевірки антидержавної діяльності ініціаторів петиції і нахабної фальсифікації її результатів. І залучити їх до відповідальності за пособництво російським окупантам", - написав Сиротюк.

Він також повідомив, що комісія запропонувала "звернутися до родини Ватутіна про передачу його останків, похованих в Маріїнському парку, або перепоховання їх на одному з кладовищ України".

"За пересилку Новою поштою готовий оплатити", - додав народний обранець.

У свою чергу директор київського Інституту правової політики і соціального захисту, автор петиції проти перейменування проспекту Ватутіна Ірина Бережна стверджує, що в даний час, на підставі ухвал судів, рішення Київради про перейменування не вступило в законну силу.

"Поэтому утверждения Института безпамятства, партии Свобода и остальных юристов-недоумков несостоятельны и опровергаются определением суда апелляционной инстанции", - написала Бережна на своїй сторінці в Facebook.

Як відомо, 1 червня Київська міська рада прийняла рішення про перейменування проспекту Генерала Ватутіна на честь командира УПА Романа Шухевича. Після цього на сайті мерії з'явилася петиція про скасування перейменування.

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...