"Через Надію Савченко загинули наші бійці": Екс-полонена "ЛНР" вирішила розповісти про злочин нардепа

На заході, який планується провести сьогодні, 16 грудня, будуть присутні також родичі загиблих військовослужбовців та журналісти.

Гайде Різаєва. Фото: соцмережі.

Колишня полонена бойовиків так званої «Луганської народної республіки» Донбасу Гайде Різаєва готова розкрити невідомі подробиці про Надію Савченко. Про це вона заявила на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України.

Зокрема, волонтер запевнила, що знає багато про злочини Савченко і готова поділитися цим з громадськістю 16 грудня. За її словами, вона планує розповісти все, що знає про цього народного депутата України. "Я не знаю, доживу ли я до завтрашнего дня с таким количеством угроз... )))) на всё воля Всевышнего.....Завтра в 10:00 пресс-конференция по Савченко с моим участием ...Завтра я скажу то, что очень долго проверяла и о чем молчала..... Завтра там будут присутствовать родители погибших из-за неё бойцов. ... Слава Украине!", - написала вона.

Хіти тижня. Шок! Крадуть не соромлячись! - Хто в долі?

середа, 4 грудень 2019, 3:00

Розведення військ, Золоте, станиця Луганська Хто заробляє на мості в станиці Луганській. Дивіться в інтерв'ю: . 0:40 Розведення військ, Золоте, станиця Луганська . 3:15 Хто заробляє на мості в станиці Луганській. Комарницький. 6:00 Новообраний губе...

"Аналіз ситуації дозволяє казати про те, що вся інформація, озвучена Матюхою і ГУР, - повна нісенітниця", - Снєгирьов

понеділок, 2 грудень 2019, 23:02

Якщо аналізувати те, що нам подає ГУР, ту інформацію, яку начебто передав Матюха, то вона навпаки, на мою думку, шкодить Україні. І я пояснюю чому. Власне, інформація, що процеси на окупованих територіях контролюються Комуністичною партією РФ є шкідливою