Через несправний котел: У Дніпрі стався вибух на заводі (фото)

За попередніми даними, внаслідок несправності твердопаливного котла, що розташований на четвертому поверсі будинку в окремому приміщенні, стався хлопок газоповітряної суміші з наступним загоранням.

На місці вибуху. Фото: dp.dsns.gov.ua.

Сьогодні вночі у Дніпрі на території заводу стався вибух. Про це повідомляє Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області, передають Патріоти України.

16 грудня о 3:38 до служби порятунку "101" надійшло повідомлення, що на проспекті Сергія Нігояна стався вибух на четвертому поверсі чотириповерхової будівлі. Прибувши на місце виклику, рятувальники встановили, що на четвертому поверсі адмінбудівлі заводу ДЗО від вибуху зруйновано дві цегляні стіни та вибито вікна, з яких йде дим.

За попередніми даними, внаслідок несправності твердопаливного котла, що розташований на четвертому поверсі будинку в окремому приміщенні, стався хлопок газоповітряної суміші з наступним загоранням. Пожежу було локалізовано о 4:07 та ліквідовано о 5:07. Вогнем пошкоджено складовані дрова та майно на загальній площі 5 кв. метрів.

Загиблих та постраждалих немає, на технологічний процес подія не вплинула. Руйнувань несучих конструкцій не зафіксовано. Матеріальні збитки встановлюються.

"Буквально за тиждень вартість будівництва підстанції "Кремінська" на Луганщині із 2 млрд грн зменшилася до 1,3 млрд грн", - Снєгирьов

субота, 17 серпень 2019, 20:18

13 серпня 2019 року на пресконференції в Києві операційний директор "Укренерго" Володимир Кудрицький заявив про те, що НЕК "Укренерго" завершить будівництво підстанції (ПС) 500/220 кВ "Кремінська" (Кремінна, Луганської обл.) до кінця травня 2020 року. ...

"Звільнення Безсмертного з мінської переговорної групи - це поступка країні-агресору", - Снєгирьов

п’ятниця, 16 серпень 2019, 12:10

Варто зазначити, що останнім часом подається викривлена ситуація щодо подій на Сході України, вже лунають заяви про впровадження цензури. Приховування інформації про ситуацію в зоні бойових дій, свідчить про використання політичним керівництвом тактики ма