Через незручний сюжет: У Москві поліція затримала спецкореспондента УНІАН Романа Цимбалюка (відео)

Російські силовики також забрали у Цимбалюка його документи.

Роман Цимбалюк. Фото: соцмережі.

Також затримали аспіранта, з яким журналіст мав проводити інтерв'ю. У Москві затримали українського журналіста, кореспондента УНІАН Романа Цимбалюка та аспіранта, який вивісив над МДУ прапор України. Про це журналіст написав на своїй сторінці у соцмережі Facebook, передають Патріоти України.

Російські силовики забрали у Цимбалюка його документи. "Ми знайшли героя Захара, який вивісив Український прапор над МГУ в день третьої річниці анексії Криму. Прекрасне інтерв'ю закінчилося приїздом поліції. Забрали мої документи. Чекаємо приїзду начальника поліції МДУ", - написав він. Згодом Цимбалюк опублікував відео затримання московськими правоохоронцями.

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...