Чого і варто було чекати: Савченко розпочинає новий політичний проект

Мета новоствореної партії - змінити політичну систему України конституційним шляхом.

Міністерство юстиції України зареєструвало політичну партію Громадсько-політична платформа Надії Савченко, повідомила її лідер Надія Савченко. Новину передають Патріоти України.

"Відтепер я є не тільки позафракційним народним депутатом ‎України, а також лідером та головою політичної партії Громадсько-політична платформа Надії Савченко", - наголосила вона на своїй сторінці в Facebook. За словами нардепа, мета новоствореної партії - змінити політичну систему України конституційним шляхом.

Нагадаємо, що після таємної зустрічі Надії Савченко з ватажками терористичних організацій "ДНР" і "ЛНР" в Мінську 7 грудня 2016 року її виключили з фракції Батьківщина. Лідер партії Юлія Тимошенко пояснила, що дороги Батьківщини і Савченко розійшлися. Після цього Савченко позбавили мандату в українській делегації в Парламентській асамблеї Ради Європи.

РФ перетворює окуповані території Луганщини на військові бази, є небезпека псевдореферендумів

неділя, 3 липень 2022, 18:53

Триває процес інтеграції промисловості квазіреспублік до складу РФ. Відбувається якісне оновлення т.зв. управлінського апарату, коли місцеві фінансово-політичні еліти замінили представники РФ. На окупованих територіях Донбасу Кремль часу не втрачає, на...

Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську, зраду Нацполіції і стан справ на фронті

п’ятниця, 1 липень 2022, 22:25

У Харківській області створено поганий прецедент: зрадник отримав 2 роки умовно! Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську та зраду Нацполіції, про стан справ на фронті. 00:00 - щодо оточення Лисичанська, можливості його захоплення та ш...