Число виявилось нещасливим: Тринадцять премій за рік отримала дружина сільського голови на Житомирщині

Сільські голови не повідомили сесії сільських рад про конфлікт інтересів, за що й були оштрафовані.

13 - нещасливе число. Ілюстрація: ЖЖ.

Ружинський районний суд визнав двох сільських голів винними у вчиненні адміністративних правопорушень, пов'язаних з корупцією, і оштрафував кожного з них на 200 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 3400 грн. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу прокуратури Житомирської області.

Сільські голови не повідомили сесії сільських рад про конфлікт інтересів, який виник у зв'язку з тим, що їхні дружини працюють на посадах бібліотекарів сільських бібліотек, які безпосередньо підпорядковані керівникам органів місцевого самоврядування. За розпорядженнями бистріївського сільського голови, його дружина протягом 2016 року 13 разів отримувала премії, за розпорядженнями топорівського сільського голови, його дружину премійовано 8 разів.

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...