Дарунок Путіна народу: Після виборів уряд РФ планує підняти пенсійний вік для населення

Раніше заявлялося, що пенсійний вік у Росії почнуть поступово підвищувати з 2020 року.

Ілюстрація:КореспондентВ уряді РФ обговорюють питання підвищення пенсійного віку. Про це заявив міністр економічного розвитку Росії Максим Орєшкін, передають Патріоти України з посиланням на ТАСС.

"Підвищення пенсійного віку можливе, яке зараз обговорюється, - є різні пропозиції - не впливає безпосередньо на дефіцит робочої сили, який є у нас на ринку праці, тому що якщо людина активна і здорова, вона в більшості випадків не залишатиме роботу навіть з досягненням пенсійного віку", - сказав Орєшкін.

Раніше "Внешэкономбанк" опублікував доповідь, в якій говориться, що пенсійний вік в Росії почнуть поступово підвищувати з 2020 року. Згідно з документом, пенсійний вік підвищуватимуть по півроку в рік. "Інших структурних перетворень, здатних прискорити розвиток економіки, в базовому сценарії не передбачається", - зазначають автори доповіді.

На Луганщині росіяни втрачають техніку і руйнують житлові квартали, місцевих примусово мобілізують

понеділок, 23 травень 2022, 22:37

Зараз в медіапросторі лунає теза, що Луганськ — це другий Маріуполь. Це не так. Маріуполь був оточений щільним кільцем. Жодних спроб здійснити військову деблокаду оточення з української сторони не було. Натомість, Луганська область не заблокована. Проводи

Рф змінює тактику на Луганщині: заходить на Сєвєродонецьк з флангів, але "котла" - немає

понеділок, 23 травень 2022, 22:23

Варто говорити про те, що в Луганській області спостерігається зміна тактики військового протистояння з боку окупаційних військ. Якщо раніше вони штурмували міста, себто йшли на безпосередній вогневий контакт у середмісті – це стосується і Попасної, і Руб