Давно пора: Колишній чемпіон світу з боксу потрапив у базу "Миротворця"

Микола Валуєв брав участь у заходах, які пов'язані з будівництвом "Керченського мосту".

Микола Валуєв. Фото: соцмережі.

Колишній чемпіон світу за версією Всесвітньої боксерської асоціації (WBA), а нині депутат Державної Думи РФ Микола Валуєв потрапив у базу злочинців українського центру "Миротворець". Новину передають Патріоти Україну.

Про це свідчить запис у розділі "Чистилище". "Свідоме порушення державного кордону України. Участь у пропагандистських акціях на території окупованого Росією Криму. Відкрите виправдання російської агресії", - йдеться в анкеті колишнього спортсмена на сайті центру.

Так Валуєв брав участь у заходах, які пов'язані з будівництвом "Керченського мосту". Також він був активним прихильником організації так званого референдуму на півострові в 2014 році.

Російські окупанти просунулися біля Часового Яру

четвер, 23 травень 2024, 7:15

Аналітики DeepState повідомляють про просування росіян біля Часового Яру, у Кліщіївці та Красногорівці Донецької області. "Ворог просунувся біля Часового Яру, в Кліщіївці та Красногорівці", - йдеться в повідомленні. . Нагадаємо, на думку аналітиків Ін...

Вбила рідкісна хвороба: Відомий український футболіст помер у 45 років (фото)

неділя, 28 травень 2023, 12:27

На 46-му році життя після тривалої боротьби з невиліковною хворобою помер колишній футболіст запорізького "Металурга", "Чорноморця" та "Оболоні" Дмитро Каряка, повідомили на його сторінці у Facebook ексодноклубники гравця, передають Патріоти України. Щ...