Декому з Чернівців гикнеться? НАБУ взялося за Одеський порт, Саакашвілі дасть свідчення

На даний момент підозри Мартиненку не оголошені, але допит вже запланували.

Микола Мартиненко. Фото: www.novostimira.com.

Національне антикорупційне бюро допитає губернатора Одеської області Михайла Саакашвілі і екс-нардепа Миколу Мартиненка у справі Одеського припортового заводу, передають Патріоти України з посиланням на Українські новини.

"Конкретные фамилии называть в объявления подозрения я считаю неправильным, поскольку политические оппоненты, которые постоянно обвиняют друг друга в коррупции, используют любые слова сотрудников правоохранительных органов, любой факт расследования, с целью политического давления. В стране забыли о статье 62 Конституции Украины о презумпции невиновности, которая предусматривает, что человека можно назвать коррупционером только тогда, когда решение вынесет суд", - розповів директор НАБУ Артем Ситник.

За словами Ситника "на даний момент підозри Мартиненку не оголошені. Більше того, він не займав ніяких посад в ОПЗ". Щодо допитів Мартиненка і Саакашвілі він зазначив, що допити заплановані. "Их еще не допрашивали, но допросы запланированы. Если мы говорим о громких заявлениях, то даже нет предмета для допроса. Я всегда подчеркиваю, что НАБУ не должно реагировать на каждое громкое политическое заявление, поскольку такие заявления произносятся почти каждый день. Но конкретной информации они не содержат", - відзначив Ситник.

Крім того, він вважає неправильним розслідувати те, що хтось із політиків кричить на іншого зі словами - ти злодій. "Это не основание для расследования, это просто некорректное поведение и громкое заявление, ничем не подкрепленное. Я надеюсь, что мы постепенно изменим подход к оценке факта внесения в ЭРДР, факта обнародования подозрения и факта вынесения приговора", - резюмував він.

Будні "наддержави": Під Москвою спалахнув великий ТРЦ (фото, відео)

четвер, 13 грудень 2018, 13:28

Після загоряння з приміщення евакуювали близько 500 покупців і працівників. У підмосковних Котельниках (Росія) 13 грудня спалахнув торговий центр "Мега Біла дача". На будівлі палахкотіли новорічні прикраси, зокрема гірлянди. Про це повідомляє прес-служ...

Центр циклону сьогодні якраз розташувався майже над Києвом, - Наталка Діденко

четвер, 13 грудень 2018, 12:45

Температура повітря поки що залишається без змін – близько нуля, з невеликими коливаннями. Центр циклону сьогодні, на Андрія, якраз розташувався майже над Києвом (перша карта). Ще б пак, кому не хочеться побути в такій столиці? Тому снігом ще сипатиме ...