Декому з Чернівців гикнеться? НАБУ взялося за Одеський порт, Саакашвілі дасть свідчення

На даний момент підозри Мартиненку не оголошені, але допит вже запланували.

Микола Мартиненко. Фото: www.novostimira.com.

Національне антикорупційне бюро допитає губернатора Одеської області Михайла Саакашвілі і екс-нардепа Миколу Мартиненка у справі Одеського припортового заводу, передають Патріоти України з посиланням на Українські новини.

"Конкретные фамилии называть в объявления подозрения я считаю неправильным, поскольку политические оппоненты, которые постоянно обвиняют друг друга в коррупции, используют любые слова сотрудников правоохранительных органов, любой факт расследования, с целью политического давления. В стране забыли о статье 62 Конституции Украины о презумпции невиновности, которая предусматривает, что человека можно назвать коррупционером только тогда, когда решение вынесет суд", - розповів директор НАБУ Артем Ситник.

За словами Ситника "на даний момент підозри Мартиненку не оголошені. Більше того, він не займав ніяких посад в ОПЗ". Щодо допитів Мартиненка і Саакашвілі він зазначив, що допити заплановані. "Их еще не допрашивали, но допросы запланированы. Если мы говорим о громких заявлениях, то даже нет предмета для допроса. Я всегда подчеркиваю, что НАБУ не должно реагировать на каждое громкое политическое заявление, поскольку такие заявления произносятся почти каждый день. Но конкретной информации они не содержат", - відзначив Ситник.

Крім того, він вважає неправильним розслідувати те, що хтось із політиків кричить на іншого зі словами - ти злодій. "Это не основание для расследования, это просто некорректное поведение и громкое заявление, ничем не подкрепленное. Я надеюсь, что мы постепенно изменим подход к оценке факта внесения в ЭРДР, факта обнародования подозрения и факта вынесения приговора", - резюмував він.

Тонкий троллінг: МОК дотепно використав фіаско РФ на своєму офіційному сайті (фото)

понеділок, 19 лютий 2018, 17:41

Розробники веб-сторінки потішили читачів ресурсу підходом до відображення сторінок з помилкою 404. Міжнародний олімпійський комітет (МОК) креативно підійшов до наповнення свого офіційного сайту під час Ігор-2018 в Пхенчхані. Зокрема, розробники веб-сто...

Хіти тижня. Із Росії депортують до України терориста "ДНР", який захоплював Слов'янськ (фото)

понеділок, 19 лютий 2018, 17:00

Згідно з базою "Миротворця", злочинець народився у Вінниці, виховувався в інтернаті, був активним прихильником "Антимайдану". Реутовський міський суд Московської області виніс рішення до примусової депортації на територію України учасника захоплення Сл...