Декомунізація в дії: В Одеській області зникнуть всі пам'ятники Леніну і символіка СРСР

Виконання розпорядження Михайло Саакашвілі пообіцяв контролювати особисто.

Михайло Саакашвілі. Фото: РБК.

Керівник Одеської обласної адміністрації Михайло Саакашвілі розпорядився знести близько сотні пам'ятників діячам часів СРСР і прибрати радянську символіку з ряду населених пунктів. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Диалог.

Губернатор Одеської ОДА Михайло Саакашвілі наказав ліквідувати близько сотні пам'ятників і пам'ятних знаків часів СРСР в рамках всеукраїнської декомунізації. Серед об'єктів, які підлягають знесенню, вказані пам'ятники Володимиру Леніну, Чапаєву, Марксу, Кірову, Дзержинському, Щорсу, Фрунзе, Лазо і іншим.

Крім того, в цей список потрапили написи "Побудовано на честь 100-річчя В. І. Леніна" і зображення серпа і молота. Відзначається, що виконання розпорядження Саакашвілі контролюватиме особисто.

США та ОБСЄ стурбовані розгортанням батальйонно-тактичних груп РФ на Донбасі

вівторок, 16 червень 2020, 10:11

Передусім, виникає питання до Головного управління розвідки МОУ. Вони фактично «проспали» розготання додаткових підрозділів ЗС РФ. І це вже не перший випадок – аналогічна ситуація була і в лютому, коли ми повідомляли про те, що на території Луганської обл

Збільшення обстрілів на первомайсько-стаханівському напрямку збіглося з передислокацією підрозділів окупантів

неділя, 14 червень 2020, 10:39

Зазначу, що збільшення кількості обстрілів на первомайсько-стаханівському напрямку збіглося в часі із зафіксованою місцевими джерелами ГІ “Права Справа” передислокації окремих підрозділів ЗС РФ та 6-го полку 2-го армійського корпусу “ЛНР”. За інформаці...