Автоматизована система розподілу справ між суддями Печерського районного суду Києва не змогла визначити колегію суддів, яка мала б повноваження розглядати кримінальне провадження за звинуваченням у посадових злочинах колишнього заступника прокурора Київської області Олександра Корнійця, заступника начальника Головного слідчого управління ГПУ Володимира Шапакіна і громадянина Валерія Гібаленка.
«Виходячи з документа, автоматизована система суду не змогла визначити склад колегії суддів з загального складу суду у кількості 37 осіб, або через відсутність у того чи іншого судді відповідної професійної підготовки, яка дозволяла б брати участь у такій спеціалізованій справі, до якої відноситься справа Корнійця-Шапакіна, або через перебування окремих суддів у відпустці, або через те, що окремі судді вже розглядали відповідне кримінальне провадження», - зазначив адвокат.
Таким чином, зазначив він, у відповідності з чинним законодавством голова Печерського районного суду зобов'язаний передати до Апеляційного суду Києва вказане кримінальне провадження для визначення його підсудності, тобто суду, який міг би взяти його на розгляд.
В сучасній оселі з'являється все більше техніки, яка суттєво полегшує щоденне прибирання. Очищення поверхонь без використання хімічних засобів стає можливим завдяки пароочиснику. Ефективний у боротьбі з брудом, мікробами та пилом, прилад чудово підходи...
Ремінь газорозподільного механізму (ГРМ) - забезпечує синхронну роботу клапанів і поршнів, контролюючи їхній рух. Якщо ремінь ГРМ виходить з ладу, це часто призводить до серйозних пошкоджень двигуна. У дизельних автомобілях, де двигуни працюють під під...