До чого така "спритність"? В Україні відреагували на створення окупантами списку "кримоненависників"

​​В окупованому РФ Криму так звана Громадська палата створила "кримське досьє", до якого увійшли політики і культурні діячі України і Росії, які не визнають "вибори" в березні 2014 року, чим нібито намагаються "розпалити міжнаціональну ворожнечу".

Ілюстрація:Європейська правда

Таке рішення було прийнято в середу на розширеному засіданні "моніторингової групи Палати по контролю за дотриманням прав людини нинішньою владою України" по відношенню до громадян РФ, які проживають в Криму, передають Патріоти України.

У список увійшли: екс-депутат Верховної ради України Андрій Сенченко, екс-прем'єр-міністр Криму Сергій Куніцин, український омбудсмен Людмила Денисова, журналісти Павло Казарін, Олександр Янковський і Валентина Самар, колишній командувач Військово-морськими силами України Сергій Гайдук.

Крім того, в досьє внесені кінорежисер Олександр Сокуров, письменник Борис Акунін, актриса Лія Ахеджакова, актриса Ада Роговцева, музикант Андрій Макаревич, актор Михайло Єфремов, письменники Віктор Шендерович і Людмила Улицька, ряд інших осіб. Цей список окупанти обіцяють надалі розширювати.

Один з фігурантів "кримського досьє" - журналіст Павло Казарін відповів на створення такого списку. "Ахеджакова, Роговцева, Макаревич, Казарін. А чого домігся ти?" - написав він з іронією на своїй сторінці в Facebook.

На його допис жваво відреагували читачі сторінки: «Хороша компанія, Паша!», «Не просто хороша - прекрасна компанія», «Яку біографію роблять нашу лисому», «Це що ж виходить? Ми через одне спискове рукостискання знайомі з Макаревичем та іншими гідними людьми? Спасибі, Паша!", "В принципі, всі гідні люди - зрозуміло, як відбирали "кримоненависників".

Не менше іронії у Казаріна і користувачів сторінки викликає і "своєчасність" публікації "списку": пройшло 4 роки з початку окупації півострова і раптом така "спритність"! Не інакше, як отримали раптовий указ від кремлівського начальства, припускають вони.

Джерело: РИА Новости

На тлі заяв США про посилення впливу в чорноморському регіоні, Україна має форсувати вступ до НАТО

понеділок, 30 листопад 2020, 20:22

Україні слід посилити співпрацю з країнами цього регіону, передусім з Грузією та Вірменією, і намагатися сформувати військово-політичний блок з дружніх для себе країн. Це завадить Росії зайняти панівне становище в акваторії Чорного моря. Завершення вій...

Дмитро Снєгирьов назвав справжню причину пожеж у Луганській області: "Вони виникли через умисні підпали"

неділя, 29 листопад 2020, 16:14

Аналіз ситуації, на думку ведучого, свідчить про організовані умисні підпали задля подальшої вирубки лісу-кругляку, а розповсюдження вогню сталося, зокрема, через непрофесійність рятувальників і слабку реакцію місцевої влади на ситуацію. Причина лісови...