До Дня космонавтики: Кого з політиків варто запустити в далеку подорож у космос (фотожаби)

Серед претендентів на "космічну подорож" виявилися Надія Савченко, Ілля Ківа, Путін та інші.

Ілюстрація:dreamstime.com

Костянтин Ціолковський, Микола Кибальчич, Юрій Кондратюк, Леонід Каденюк, Хайдемарі Стефанишин-Пайпер - вчені і космонавти, які в значній мірі вплинули на розвиток вивчення космосу. Всі вони мають українське коріння. Ми пишаємося цими людьми. Про це пише depo.ua, передають Патріоти України.

Але є особи, яких народ хотів би бачити на космічній орбіті, якнайдалі від себе. Запустити б їх в далеку-далеку міжгалактичну подорож. Нехай експериментують на марсіанах, гуманоїдах з Альфа-Центаври і інших зелених інопланетянах. А українців залишать, нарешті, в спокої.

Видання опублікувало кумедні фотожаби з політиками, яких цікаво було б побачити на орбіті.

Пожежа у Луганській області ліквідована - чи будуть висновки

вівторок, 14 липень 2020, 14:07

Зараз це можна розцінювати як відвертий саботаж з боку керівника Луганської ОВЦА. Обласна влада не була готова до подібного розвитку подій. Це свідчить про нерозуміння специфіки області і взагалі відсутність у керівника області адміністративного досвіду в

Росія нервує: Як Україна зайняла чітку позицію щодо виборів на Донбасі

понеділок, 13 липень 2020, 10:39

Утім, на мою думку, поки Україна не заявить, що мінські угоди втратили свою чинність, це не міждержавний договір, то збройний конфлікт не завершити. Мінські домовленості не обов’язкові до виконання і не прив’язані до економічних санкцій проти Росії.