До Дня космонавтики: Кого з політиків варто запустити в далеку подорож у космос (фотожаби)

Серед претендентів на "космічну подорож" виявилися Надія Савченко, Ілля Ківа, Путін та інші.

Ілюстрація:dreamstime.com

Костянтин Ціолковський, Микола Кибальчич, Юрій Кондратюк, Леонід Каденюк, Хайдемарі Стефанишин-Пайпер - вчені і космонавти, які в значній мірі вплинули на розвиток вивчення космосу. Всі вони мають українське коріння. Ми пишаємося цими людьми. Про це пише depo.ua, передають Патріоти України.

Але є особи, яких народ хотів би бачити на космічній орбіті, якнайдалі від себе. Запустити б їх в далеку-далеку міжгалактичну подорож. Нехай експериментують на марсіанах, гуманоїдах з Альфа-Центаври і інших зелених інопланетянах. А українців залишать, нарешті, в спокої.

Видання опублікувало кумедні фотожаби з політиками, яких цікаво було б побачити на орбіті.

З архіву ПУ. Ракети летітимуть на Москву екологічно - Greenpeace задоволений: Розсекречено деякі моменти про новітній ОТРК "Грім-2"

вівторок, 22 жовтень 2019, 15:00

Один з найпотужніших засобів стримування Росії тепер, нажаль, без’ядерної України приковує увагу багатьох іноземних фахівців, як з країн-партнерів так і, особливо, з держави агресора. Виставка озброєнь дала їм нову поживу. Як відомо, оперативно-тактичн...

З архіву ПУ. Обвал Керченського моста: Повідомляється вже про дві пошкоджені опори (фото, відео)

понеділок, 21 жовтень 2019, 23:55

Як усім добре відомо із життя, одна річ, яка падає, із великою імовірністю може пошкодити іншу, котра опинилася під нею. Будівельники злощасного мосту змогли переконатися в цьому особисто. Проліт споруджуваної залізничної частини Кримського моста, що в...