До гасіння залучили авіацію: Дніпро охопила серйозна пожежа (фото)

У місті загорілися склади макулатури, звідки вогонь перекинувся на житлові будинки.
Пожежа у Дніпрі. Фото: 056.

У місті Дніпро спалахнула велика пожежа. За попередньою інформацією горять склади макулатури та пластику. Станом на 6 вечора, вогонь перекинувся на житлові будинки. Про це пише місцеве видання 056.ua, передають Патріоти України.

За словами журналіста, пожежа дуже сильна. Також видно високий стовп чорного диму. Рятувальники проводять евакуацію працівників прилеглих заводів і житлового сектора.

Також, за даними видання, періодично чутні вибухи. Працівники підприємства повідомляють, що це газові балони, які використовую для роботи на підприємстві. До гасіння залучили навіть авіацію. Станом на 17:44, вогонь перекинувся на житлові будинки.

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...