До неофіційної бази загиблих на Донбасі росіян вже занесли більше 3 тисяч осіб - ЗМІ

У Санкт-Петербурзі відкрили "Музей військової доблесті Донбасу", наповнений артефактами, які привезли росіяни, що воювали на сході України на боці терористів.

Музей у Петербурзі. Фото:rferl.org

В електронній базі загиблих на Донбасі росіян, яку створив "Музей військової доблесті Донбасу", розташований у Санкт-Петербурзі, значиться понад 3 тис. осіб. Про це розповів журналісту Radio Free Europe / Radio Liberty Крістоферу Міллеру під час відвідування музею 26-річний хлопець на прізвисько Академік, передають Патріоти України.

Він не дозволив подивитися базу. Чи воював Академік на Донбасі і який стосунок має до музею, не повідомляється.

У матеріалі йдеться, що музей розташований у темному підвалі, а також наповнений військовими артефактами, що привезли росіяни, які брали участь у збройному конфлікті.

Ядерний потенція Путіна: Чи реальні загрози і чим може відповісти світ?

субота, 7 травень 2022, 17:20

Своєю чергою, Президент України Володимир Зеленський не виключає можливості застосування кремлем зброї масового ураження на тлі війни проти України, оскільки росіяни вже продемонстрували безвідповідальний підхід до ядерної небезпеки на українських АЕС.

Відновити справедливість: У Львові можуть з'явитися вулиці на честь героїв Луганщини

субота, 7 травень 2022, 17:08

Збереження історичної правди про визвольні змагання на теренах Луганщини, гідне вшанування пам"яті його учасників- це головна мета цієї ініціативи. Прес-служба ГІ " Права Справа"