До неофіційної бази загиблих на Донбасі росіян вже занесли більше 3 тисяч осіб - ЗМІ

У Санкт-Петербурзі відкрили "Музей військової доблесті Донбасу", наповнений артефактами, які привезли росіяни, що воювали на сході України на боці терористів.

Музей у Петербурзі. Фото:rferl.org

В електронній базі загиблих на Донбасі росіян, яку створив "Музей військової доблесті Донбасу", розташований у Санкт-Петербурзі, значиться понад 3 тис. осіб. Про це розповів журналісту Radio Free Europe / Radio Liberty Крістоферу Міллеру під час відвідування музею 26-річний хлопець на прізвисько Академік, передають Патріоти України.

Він не дозволив подивитися базу. Чи воював Академік на Донбасі і який стосунок має до музею, не повідомляється.

У матеріалі йдеться, що музей розташований у темному підвалі, а також наповнений військовими артефактами, що привезли росіяни, які брали участь у збройному конфлікті.

"Павуки в банці": Як насправді було ліквідовано ватажка "ЛНР" Анащенка і чому версія генерала Кривоноса - міф

середа, 5 жовтень 2022, 23:32

Попри результативний характер операцій ГІ "Права Справа", змушений констатувати, що робота місцевих сил спротиву не знайшли належної підтримки з боку ССО. Проте результати цих операцій активно лунають у медіапросторі як власні здобутки українських спецслу

Окупанти укріплюють оборону у Запорізькій області: перекидають війська та активізують ракетні удари

середа, 5 жовтень 2022, 23:23

Намагання росіян розширити межі окупації вкотре доводять, що метою путіна і його поплічників є загарбання всієї України. Зведення Генерального штабу ЗСУ останнього тижня, на жаль, не обходяться без повідомлень про ракетні обстріли Запоріжжя. Як свідчит...