До неофіційної бази загиблих на Донбасі росіян вже занесли більше 3 тисяч осіб - ЗМІ

У Санкт-Петербурзі відкрили "Музей військової доблесті Донбасу", наповнений артефактами, які привезли росіяни, що воювали на сході України на боці терористів.

Музей у Петербурзі. Фото:rferl.org

В електронній базі загиблих на Донбасі росіян, яку створив "Музей військової доблесті Донбасу", розташований у Санкт-Петербурзі, значиться понад 3 тис. осіб. Про це розповів журналісту Radio Free Europe / Radio Liberty Крістоферу Міллеру під час відвідування музею 26-річний хлопець на прізвисько Академік, передають Патріоти України.

Він не дозволив подивитися базу. Чи воював Академік на Донбасі і який стосунок має до музею, не повідомляється.

У матеріалі йдеться, що музей розташований у темному підвалі, а також наповнений військовими артефактами, що привезли росіяни, які брали участь у збройному конфлікті.

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...