Добазікався: Російський сенатор, який критикує Україну, позбувся посади

Співрозмовник близький до керівництва Міноборони РФ, заявив, що коментарі Франца Клінцевича не завжди відображали офіційну лінію, а іноді могли принести шкоду.

Франц Клінцевич. Фото: РІА "Новости".

Одіозний член Ради Федерації РФ Франц Клінцевич, який неодноразово невтішно відгукувався про Україну, піде з поста першого заступника голови комітету з оборони і безпеки через те, що його коментарями невдоволено Міністерство оборони країни. Про це пишуть "Ведомости" з посиланням на джерела, передають Патріоти України.

"Співрозмовник у верхній палаті парламенту зазначив, що коментарями Клінцевича було невдоволене Міністерство оборони і процес позбавлення посади запустили звідти", - йдеться в статті. При цьому в прес-службі Клінцевича від коментарів відмовилися.

Співрозмовник близький до керівництва Міноборони РФ, заявив, що коментарі Клінцевича не завжди відображали офіційну лінію, а іноді могли принести шкоду. "Так сталося і 7 лютого, коли сенатор заявив, що сирійський спецназ пробивається до місця падіння російського штурмовика Су-25 у провінції Ідліб: це було в момент, коли російські й турецькі спецслужби спільно проводили операцію з метою отримати тіло загиблого майора Романа Філіпова", - заявило джерело.

"Те, що Клінцевич займав посаду заступника голови комітету, надавало в очах іноземців його словам офіційну вагу, що часто не відповідало дійсності, думка рядового сенатора не матиме такого резонансу", - зазначає він.

Замість Клінцевича першим заступником голови комітету з оборони може стати сенатор від Карелії Олександр Ракітін, який займав до вересня минулого року посаду керівника управління ФСБ Росії (військової контррозвідки) по Західному військовому округу.

"Просто перестать стрелять" не виходить: У ЗСУ знов втрати на Донбасі - штаб ООС

середа, 19 червень 2019, 8:25

Від початку поточної доби вже загинув один захисник України, за вчора та сьогодні маємо ще й шісьох поранених. Бійці стримують російських окупантів вогнем у відповідь. Минулої доби, 18 червня, російські окупанти 11 разів порушили режим припинення вогню...

Не те мав на увазі Або Від кого захищає Донбас сепаратист Струк

вівторок, 18 червень 2019, 21:45

Виявляється, що під час виступу на мітингу 9 травня 2014 року, коли Струк говорив про негайне знищення тих, чия нога ступить на землю Донбасу, він мав на увазі не вояків ЗСУ, а... гітлерівських загарбників. Кандидат по 113-му округу від партії "Опозиці...