Добазікався: Російський сенатор, який критикує Україну, позбувся посади

Співрозмовник близький до керівництва Міноборони РФ, заявив, що коментарі Франца Клінцевича не завжди відображали офіційну лінію, а іноді могли принести шкоду.

Франц Клінцевич. Фото: РІА "Новости".

Одіозний член Ради Федерації РФ Франц Клінцевич, який неодноразово невтішно відгукувався про Україну, піде з поста першого заступника голови комітету з оборони і безпеки через те, що його коментарями невдоволено Міністерство оборони країни. Про це пишуть "Ведомости" з посиланням на джерела, передають Патріоти України.

"Співрозмовник у верхній палаті парламенту зазначив, що коментарями Клінцевича було невдоволене Міністерство оборони і процес позбавлення посади запустили звідти", - йдеться в статті. При цьому в прес-службі Клінцевича від коментарів відмовилися.

Співрозмовник близький до керівництва Міноборони РФ, заявив, що коментарі Клінцевича не завжди відображали офіційну лінію, а іноді могли принести шкоду. "Так сталося і 7 лютого, коли сенатор заявив, що сирійський спецназ пробивається до місця падіння російського штурмовика Су-25 у провінції Ідліб: це було в момент, коли російські й турецькі спецслужби спільно проводили операцію з метою отримати тіло загиблого майора Романа Філіпова", - заявило джерело.

"Те, що Клінцевич займав посаду заступника голови комітету, надавало в очах іноземців його словам офіційну вагу, що часто не відповідало дійсності, думка рядового сенатора не матиме такого резонансу", - зазначає він.

Замість Клінцевича першим заступником голови комітету з оборони може стати сенатор від Карелії Олександр Ракітін, який займав до вересня минулого року посаду керівника управління ФСБ Росії (військової контррозвідки) по Західному військовому округу.

Хіти тижня. Проковтнув та виплюнув: Біля берегів Південної Африки зафільмували страшну пригоду дайвера (відео)

середа, 20 березень 2019, 20:30

За словами Райнера Шімпфа, кит не збирався його з’їсти, а проковтнув випадково. Кит проковтнув дайвера, а потім виплюнув назад в океан. Інцидент стався біля узбережжя Південно-Африканської республіки. Фотограф-дайвер Райнер Шімпф плавав в бухті Єлизаве...

Хіти тижня. За нього билися дві імперії: У мережі показали вражаючі старовинні фото міста на Львівщині

середа, 20 березень 2019, 0:35

У серпні 1914-го на околицях міста відбулась відома в історії Городоцька битва - між австро-угорськими та російськими військами. В польському електронному архіві зберігаються світлини міста Городок. Воно розташоване над річкою Верещицею за 25 км від Ль...