Добровольці зі США та Канади виявили бажання приєднатися до "Грузинського легіону", - боєць АТО

За словами командира легіону Мамуки Мамулашвілі, підрозділ очікує значне поповнення досвідченими бійцями.

Грузинський легіон на Донбасі. Ілюстрація:http://podrobnosti.ua

Найближчим часом на базі "Грузинського національного легіону" буде розгорнуто інтернаціональний підрозділ, який буде воювати на Донбасі на стороні ЗСУ. Про це в ефірі Обозреватель.LIVE заявив боєць АТО, командир "Грузинського національного легіону" Мамука Мамулашвілі, передають Патріоти України.

"Ми нещодавно оголосили набір добровольців в "Грузинський легіон". Скажімо так, вже інтернаціональний легіон. Американські фахівці і військові аналітики погодилися поширити інформацію серед американських добровольців, канадських і австралійських добровольців, які хочуть приєднатися саме до нас", - зазначив він.

За словами Мамулашвілі, підрозділ очікує значне поповнення досвідченими бійцями.

"Ми передали програму нашу, по якій вони будуть навчатися. Думаю, до нас прийде дуже багато іноземних громадян. Це зіграє позитивну роль. Буде потік не дилетантів, а людей, які вже пройшли хороше навчання", - підкреслив командир легіону.

При цьому він визнав, що новина викличе справжній переполох у кремлівських пропагандистів.

"Вони вже не раз говорили, що є присутніми рота американських спецназівців, хоча поки це тільки кілька людей. Це викликає у них паніку. Вони не люблять йти на пряму конфронтацію. В основному, вони використовують артилерійський вогонь, щоб нас призупинити. Скажімо прямо - вони бояться", - підсумував він.

Хіти тижня. Випав з вікна своєї квартири: На Росії помер журналіст, який розповів про розгром путінських найманців у Сирії

неділя, 22 квітень 2018, 13:20

У російському Єкатеринбурзі загинув журналіст агентства "Новий день" Максим Бородін, який був одним з тих, хто розповів про загибель найманців ПВК "Вагнера" під Дейр-ез-Зором в Сирії. За інформацією видання, 13 квітня Бородін випав з вікна своєї кварти...

Хіти тижня. "Мечта "сепарни": Мережу вразили нові фото з ОРДЛО

неділя, 22 квітень 2018, 5:00

Зруйнована бензоколонка, знищені кіоски, побиті фасади багатоповерхівок...