Добровольці зі США та Канади виявили бажання приєднатися до "Грузинського легіону", - боєць АТО

За словами командира легіону Мамуки Мамулашвілі, підрозділ очікує значне поповнення досвідченими бійцями.

Грузинський легіон на Донбасі. Ілюстрація:http://podrobnosti.ua

Найближчим часом на базі "Грузинського національного легіону" буде розгорнуто інтернаціональний підрозділ, який буде воювати на Донбасі на стороні ЗСУ. Про це в ефірі Обозреватель.LIVE заявив боєць АТО, командир "Грузинського національного легіону" Мамука Мамулашвілі, передають Патріоти України.

"Ми нещодавно оголосили набір добровольців в "Грузинський легіон". Скажімо так, вже інтернаціональний легіон. Американські фахівці і військові аналітики погодилися поширити інформацію серед американських добровольців, канадських і австралійських добровольців, які хочуть приєднатися саме до нас", - зазначив він.

За словами Мамулашвілі, підрозділ очікує значне поповнення досвідченими бійцями.

"Ми передали програму нашу, по якій вони будуть навчатися. Думаю, до нас прийде дуже багато іноземних громадян. Це зіграє позитивну роль. Буде потік не дилетантів, а людей, які вже пройшли хороше навчання", - підкреслив командир легіону.

При цьому він визнав, що новина викличе справжній переполох у кремлівських пропагандистів.

"Вони вже не раз говорили, що є присутніми рота американських спецназівців, хоча поки це тільки кілька людей. Це викликає у них паніку. Вони не люблять йти на пряму конфронтацію. В основному, вони використовують артилерійський вогонь, щоб нас призупинити. Скажімо прямо - вони бояться", - підсумував він.

Рятувальники були в шоці: В Одесі у квартирі підлога разом із меблями обвалилася в підвал (фото)

п’ятниця, 20 липень 2018, 0:26

На щастя, загиблих та постраждалих в результаті інциденту немає. В Одесі в одноповерховому житловому будинку по вулиці Чорноморського козацтва квартира провалилася у підвал. Загиблих і постраждалих немає. Фахівці встановлюють причину обвалення. Про це ...

Свіжі втрати окупантів: На Донбасі ліквідували бойовика на прізвисько "Рокер" (фото)

четвер, 19 липень 2018, 20:49

Терорист був родом з Донецька. На Донбасі в ході бойових дій був ліквідований бойовик з Донецька Копенко Сергій Анатолійович, відомий за прізвиськом "Рокер". Про це повідомив український блогер Necro Mancer на своїй сторінці в Twitter, передають Патріо...