Добровольці зі США та Канади виявили бажання приєднатися до "Грузинського легіону", - боєць АТО

За словами командира легіону Мамуки Мамулашвілі, підрозділ очікує значне поповнення досвідченими бійцями.

Грузинський легіон на Донбасі. Ілюстрація:http://podrobnosti.ua

Найближчим часом на базі "Грузинського національного легіону" буде розгорнуто інтернаціональний підрозділ, який буде воювати на Донбасі на стороні ЗСУ. Про це в ефірі Обозреватель.LIVE заявив боєць АТО, командир "Грузинського національного легіону" Мамука Мамулашвілі, передають Патріоти України.

"Ми нещодавно оголосили набір добровольців в "Грузинський легіон". Скажімо так, вже інтернаціональний легіон. Американські фахівці і військові аналітики погодилися поширити інформацію серед американських добровольців, канадських і австралійських добровольців, які хочуть приєднатися саме до нас", - зазначив він.

За словами Мамулашвілі, підрозділ очікує значне поповнення досвідченими бійцями.

"Ми передали програму нашу, по якій вони будуть навчатися. Думаю, до нас прийде дуже багато іноземних громадян. Це зіграє позитивну роль. Буде потік не дилетантів, а людей, які вже пройшли хороше навчання", - підкреслив командир легіону.

При цьому він визнав, що новина викличе справжній переполох у кремлівських пропагандистів.

"Вони вже не раз говорили, що є присутніми рота американських спецназівців, хоча поки це тільки кілька людей. Це викликає у них паніку. Вони не люблять йти на пряму конфронтацію. В основному, вони використовують артилерійський вогонь, щоб нас призупинити. Скажімо прямо - вони бояться", - підсумував він.

Без допомоги лікарів ніяк: Український футболіст Ярмоленко переніс операцію

понеділок, 22 жовтень 2018, 21:35

На відновлення спортсмену буде потрібно не менше 6 місяців. Півзахисникові збірної України та клубу "Вест Хем" Андрію Ярмоленку в одній з клінік Лондона зроблена операція після важкої травми, яку українець отримав в останньому матчі проти "Тоттенхема"....

Будь справжнім полковником: Відомий волонтер впіймав екс-міністра оборони Гриценка на потуранні російській пропаганді

понеділок, 22 жовтень 2018, 20:53

Політик відзначився надмірною довірливістю інформації, яку публікують ЗМІ окупанта. Екс - міністр оборони України Анатолій Гриценко повірив російській пропаганді - в новині, яку він процитував, говориться, що міністр оборони США Джеймс Меттіс висловив ...