Доля зрадника: Екс-регіонала Колесніченка не допустили до виборів в окупованому Криму

Скандальному політику відмовили в реєстрації на виборах так званого "губернатора" Севастополя.

Вадим Колесніченко. Фото:http://nacburo.org

Російський виборчком відмовився реєструвати кандидатом в "губернатори" окупованого Севастополя колишнього народного депутата від "Партії регіонів" Вадима Колесніченка. Про це пише Inforesist, передають Патріоти України.

Крім того, Севастопольський міський суд відхилив скаргу Колесніченка на попереднє рішення суду. У ній Вадим Колесніченко вимагав від виборчої комісії скасувати постанови виборчкому "Про відмову в реєстрації Колесніченка Вадима Васильовича, висунутого Регіональним відділенням в місті Севастополі Всеросійської політичної партії "Партія "Великое отечество", кандидатом в Губернатори міста Севастополя".

Таким чином, Вадиму Колесніченку відмовили в реєстрації.

Показово, що до виборів "губернатора" російський виборчком допустив лише представників великих російських партій, які вважаються підконтрольними Кремлю.

Слід нагадати, що Вадим Колесніченко до 2014 року був одним з видних проросійських політиків в Україні. Він регулярно в своїх коментарях ображав українську культуру, мову, прихильників українізації та активістів Євромайдану, а також підтримував сталінські репресії і на прес-конференції одягав форму НКВС.

Крім того, Вадим Колесніченко був одним з авторів скандального "Мовного закону Ківалова-Колесніченка", скасування якого в 2014 році використовувалося російською пропагандою як привід для вторгнення до Криму.

Після перемоги Євромайдану Колесніченко втік до Севастополя і підтримав там місцевого "народного мера", ставленика російських окупантів. Залишившись на окупованій території, він підтримав анексію Криму.

У 2014 році проти Колесніченка було порушено кримінальну справу за статтею 110 КК України ("Державна зрада").

Спільне патрулювання україно-російського кордону нашкодить Україні і не прискорить припинення війни

середа, 19 лютий 2020, 21:22

Україні треба наполягати на червоних лініях, спираючись на міжнародний досвід. Добре, ми погоджуємося на діяльність міжнародних адміністрацій під егідою ОБСЄ. Але під їх же охороною. На чому, власне, і наполягала Росія. Треба заганяти Росію в глухий кут,

Обміном заручниками повинні займатися професіонали, а не політики

понеділок, 17 лютий 2020, 20:49

Обміном заручниками повинні займатися професіонали, а не політики. Наразі представником України в робочій підгрупі з гуманітарних питань Тристоронньої контактної групи призначено генерал-майора Служби безпеки України Геннадія Кузнєцова. Показово, що н...