"Допомагає інтегрувати Крим у російський простір": Бізнесмен із Запоріжжя "засвітився" на московському форумі на честь річниці анексії

Засідання клубу, де побачили українського підприємця, відбулося у московському "Президент-готелі".

Бізнесмен із Запоріжжя "засвітився" у поганій компанії. Фото: соцмережі.

Відомий запорізький підприємець Дмитро Зусманович був присутній на засіданні російського дискусійного клубу "18 березня", присвяченого третій річниці окупації Криму. Інший учасник заходу у "Фейсбуці" "відмітив" Зусмановича на фото з заходу, передають Патріоти України.

На знімку запоріжець стоїть у компанії російського пропагандиста Сергія Маркова. "Крим наш!" - підписав фото автор. Засідання клубу відбулося у московському "Президент-готелі". Як зазначають організатори, мета його створення - "широке обговорення питань інтеграції Криму в російський і міжнародний простір". Серед учасників заходу - Наталія "Няша" Поклонська та екс-голова "ДНР" Олександр Бородай.

Нагадаємо, раніше Зусманович називав війну на Донбасі "громадянською". У 2006 році він балотувався до Верховної Ради України від "Партії політики Путіна".

Лід в травні пливе центром міста: Аномальна погода на Західній Україні вразила мережу (фото, відео)

субота, 25 травень 2019, 0:30

Град вкрив землю товстим шаром і здається, ніби це сніг. У Збаражі (Тернопільська область) у п'ятницю, 24 травня, пройшла злива із сильним градом, через що деякі вулиці міста виявилися затопленими, передають Патріоти України.

"Ми не можемо дихати кишківником": Супрун роз’яснила, чи корисно пити кисневі коктейлі

п’ятниця, 24 травень 2019, 22:44

Кисень не переміщається кров’ю у вигляді вільної молекули – це токсичний для нас газ, і його переносять або гемоглобін, або залізовмісні ферменти. Виконувач обов’язків міністра охорони здоров’я Уляна Супрун розповіла, чи корисно пити кисневі коктейлі. ...