"Допомагає інтегрувати Крим у російський простір": Бізнесмен із Запоріжжя "засвітився" на московському форумі на честь річниці анексії

Засідання клубу, де побачили українського підприємця, відбулося у московському "Президент-готелі".

Бізнесмен із Запоріжжя "засвітився" у поганій компанії. Фото: соцмережі.

Відомий запорізький підприємець Дмитро Зусманович був присутній на засіданні російського дискусійного клубу "18 березня", присвяченого третій річниці окупації Криму. Інший учасник заходу у "Фейсбуці" "відмітив" Зусмановича на фото з заходу, передають Патріоти України.

На знімку запоріжець стоїть у компанії російського пропагандиста Сергія Маркова. "Крим наш!" - підписав фото автор. Засідання клубу відбулося у московському "Президент-готелі". Як зазначають організатори, мета його створення - "широке обговорення питань інтеграції Криму в російський і міжнародний простір". Серед учасників заходу - Наталія "Няша" Поклонська та екс-голова "ДНР" Олександр Бородай.

Нагадаємо, раніше Зусманович називав війну на Донбасі "громадянською". У 2006 році він балотувався до Верховної Ради України від "Партії політики Путіна".

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...