Досвід "лігачовщини" нічому не навчив: ДФС масово трясе спиртзаводи на предмет тіньового алкоголю

В Україні створені ідеальні умови для розкрутки "бутлегерів". Держава намагається душити "горілчану мафію" фіскальними заходами, продовжуючи піднімати акциз до захмарних розмірів.

ДФС влаштувала о,шуки на спиртзаводах. Ілюстрація:https://www.obozrevatel.com

Понад 300 співробітників податкової міліції проводять обшуки на заводах-виробниках алкоголю у 15 областях України. Обшуки проводяться в рамках другого етапу боротьби з тіньовим ринком спирту та алкоголю. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив перший заступник голови Державної фіскальної служби Сергій Білан, передають Патріоти України.

За його словами, обшуки проводяться у Вінницькій, Волинській, Дніпропетровській, Житомирській, Запорізькій, Кіровоградській, Львівській, Одеській, Полтавській, Рівненській, Сумській, Тернопільській, Харківській, Черкаській та Чернігівській областях.

Підставою для обшуків стали результати аналізу криміногенної ситуації у сфері виробництва та обігу алкогольних напоїв. Податківці хочуть перевірити інформацію про невраховане виготовлення спирту на легальних заводах.

Сергій Білан зазначив, що працівники податкової міліції багато разів вилучали з незаконного обігу горілку з етикетками і під марками відомих українських виробників.

"Таким чином обшуки на лікеро-горілчаних заводах є усуненням причин, а не наслідків незаконного обігу алкогольних напоїв", - заявив перший заступник голови ДФС.

Обшуки на заводах – це другий етап масштабної спецоперації з протидії тіньовому ринку спирту та алкоголю. На першому етапі, який відбувся наприкінці липня, на спиртзаводах було вилучено та згодом судом накладено арешт на 864,5 тисяч літрів спиртовмісної речовини вартістю майже 180 млн. гривень.

"Чергове загострення ситуації на сході України - це неприхований тиск з боку Росії на українську владу", - Снєгирьов

вівторок, 26 травень 2020, 12:43

У штабі операції Об’єднаних сил повідомили, що проросійські бойовики минулої доби 16 разів порушили режим припинення вогню. . Під обстріли потрапили позиції ЗСУ неподалік Пісків, Оріхового, Богданівки, Павлополя, Авдіївки, Березового, Мар’їнки, Красног...

Непрофесіоналізм або інформаційний вкид - про заяви групи "Інформаційний спротив" про скорочення обсягів фінансування ОРДЛО з боку РФ

понеділок, 25 травень 2020, 22:03

Наведені факти свідчать про невідповідність та відверту дезінформацію щодо ситуації в ОРДЛО, яка подається військово-політичному керівництву України. Без достовірних даних, плани з реінтеграції тимчасово окупованих територій розробити неможливо. Днями ...