Довше не бувало: У Чехії встановлен світовий рекорд в серії пенальті (відео)

Шкода було з суперниками розлучатися. Або м'яч хороший попався.

Серія пенальті продовжувалась 38 хвилин. Фото: rus.delfi.eeУ матчі регіональної чеської ліги між «Батов-1930» і «Фріштаком» в післяматчевій серії пенальті був встановлений світовий рекорд, пишуть Патріоти України з посиланням на повідомлення сайту Нескучные новости.

Післяматчева серія пенальті команд розтягнулася на 52 удари, що перевершило попереднє досягнення, встановлене в Кубку Намібії, на чотири удари.

Матч завершився перемогою «Батова» з рахунком 3: 3, по пенальті - 21:20. Всього серія 11-метрових тривала 38 хвилин.

Вбила рідкісна хвороба: Відомий український футболіст помер у 45 років (фото)

неділя, 28 травень 2023, 12:27

На 46-му році життя після тривалої боротьби з невиліковною хворобою помер колишній футболіст запорізького "Металурга", "Чорноморця" та "Оболоні" Дмитро Каряка, повідомили на його сторінці у Facebook ексодноклубники гравця, передають Патріоти України. Щ...