"Диды заправляли" - напередодні Дня перемоги у Росії заправників авто одягли у форму та медалі (фото)

У мережі люди шоковані черговим маразмом російської пропаганди, чого не приховують у своїх коментарях.

Заправниця авто у військовій формі. Фото: Facebook

Бажання росіян до всього прив'язати День перемоги доходить до абсурду, адже в медалях і орденах тепер ходять навіть заправники. У мережі опублікували фотографії з російської заправки, де перед Днем перемоги автомобілі заправляють люди в формі радянських солдатів і з орденами на грудях. Знімки чергових жертв "переможної" пропаганди виклав на своїй сторінці в Faceboоk користувач Егор Матвеич, передають Патріоти України.

"А это заправщики. "Диды заправляли". И по всей видимости, на Берлин. Но вот только где на всех Берлинов набрать?" - підписав знімок юзер.

У коментарях люди шоковані черговим "маразмом" перед 9 Травня.

"Самая ирония в том, что они в этом косплее немецкие тачки в частности заправляют...", - каже Денис Лендер.

"Страна сошла с ума. Кажется, всё, дальше уже некуда... Ан нет, ещё не все рубежи дебилизма заняты. Маразм силён... и танки наши быстры", - пише Роберт Вебер.


Нові деталі справи Порошенка: Україна безкоштовно постачала в ОРДЛО електроенергію і воду?

субота, 22 січень 2022, 14:23

На моє переконання, водо- та- електропостачання на тимчасово окуповані території мали б бути припинені до моменту повного погашення заборгованості за спожиту воду й електроенергію. Або запропонована наступна схема взаєморозрахунків- вугілля в обмін на вод

Анексія Криму: СБУ має розслідувати злочинну бездіяльність колишнього військово-політичного керівництва України

п’ятниця, 7 січень 2022, 21:45

Якби українська влада захистила Крим, не було б війни на сході. Війна на Донбасі - це прямий наслідок бездіяльності офіційного Києва в Криму. Повідомляється, що Слідчі Головного слідчого управління СБУ за процесуального керівництва Офісу Генерального п...