Дитина Божа: Малюка, котрий ще до народження потрапив у ДТП, хрестили прямо в реанімації

Хлопчик вже виходить з мозкової коми, але загроза для його життя поки що зберігається.

Пологовий будинок у Мелітополі. Фото: pravogolosa.net.

У Мелітопольському пологовому будинку розгортається драматична історія новонародженого хлопчика, який тиждень тому разом з батьками потрапив в автомобільну аварію на трасі Мелітополь-Запоріжжя. У результаті аварії, його матері мелітопольські лікарі змушені були зробити кесарів розтин, щоб врятувати її дитину, передають Патріоти України з посиланням на mv.org.ua.

"Зараз хлопчик все ще у важкому стані і загроза його життю зберігається, але він вже виходить з мозкової коми, - повідомив головний лікар пологового будинку Анатолій Скіданюк. - У нього також ниркова недостатність, що, можливо, пов'язано з недоношеністю. Тим не менш, завтра до нас приїдуть колеги із Запоріжжя, які проведуть консультацію і визначать, коли малюка можна буде перевести в запорізький перинатальний центр для подальшого виходжування. Маму переводити з ним в обласний центр ми не будемо".

Батьки хрестили хлопчика прямо в реанімації. Збіг чи ні, але його стан після цього став поліпшуватися. Назвали малюка Артемієм.

Хіти тижня. У Києві познущались над авто полум'яного тимошенківця, екс-міністра ЖКГ

вівторок, 12 грудень 2017, 2:00

2 грудня розбили скло і порізали шини в автомобілі екс-міністра ЖКГ України Олексія Кучеренка. Політик воліє вбачати у неприємній пригоді політичну розправу. Про напад на авто написав власник у Facebook, передають Патріоти України. "Це, типу, щоб я зад...

Хіти тижня. Відразу п’ять українських міст увійшли у рейтинг найдешевших для проживання міст у Європі

понеділок, 11 грудень 2017, 23:40

Слід зазначити, що цей список оновлюється щомісяця і враховує щоденні витрати у великих містах світу. Рейтинг європейських міст орієнтовано на розрахунок того, що в цьому місті можна прожити місяць менш ніж за 600 фунтів стерлінгів (близько 22 тис. грн...