Дитина Божа: Малюка, котрий ще до народження потрапив у ДТП, хрестили прямо в реанімації

Хлопчик вже виходить з мозкової коми, але загроза для його життя поки що зберігається.

Пологовий будинок у Мелітополі. Фото: pravogolosa.net.

У Мелітопольському пологовому будинку розгортається драматична історія новонародженого хлопчика, який тиждень тому разом з батьками потрапив в автомобільну аварію на трасі Мелітополь-Запоріжжя. У результаті аварії, його матері мелітопольські лікарі змушені були зробити кесарів розтин, щоб врятувати її дитину, передають Патріоти України з посиланням на mv.org.ua.

"Зараз хлопчик все ще у важкому стані і загроза його життю зберігається, але він вже виходить з мозкової коми, - повідомив головний лікар пологового будинку Анатолій Скіданюк. - У нього також ниркова недостатність, що, можливо, пов'язано з недоношеністю. Тим не менш, завтра до нас приїдуть колеги із Запоріжжя, які проведуть консультацію і визначать, коли малюка можна буде перевести в запорізький перинатальний центр для подальшого виходжування. Маму переводити з ним в обласний центр ми не будемо".

Батьки хрестили хлопчика прямо в реанімації. Збіг чи ні, але його стан після цього став поліпшуватися. Назвали малюка Артемієм.

Страшна смерть: На Львівщині чоловіка загризли собаки

понеділок, 19 лютий 2018, 21:21

41-річний місцевий мешканець жив на фермі та доглядав за двома вівчарками. У Пустомитівське відділення поліції Львівської області надійшла інформація про те, що на території колишньої ферми в одному із сіл району виявлено тіло чоловіка без ознак життя....

​Морська піхота України показала себе в Румунії​ (фото)

понеділок, 19 лютий 2018, 21:08

Міжнародні навчання складалися з двох етапів. Сьогодні, 19 лютого близько тридцяти морських піхотинців Військово-Морських Сил України взяли участь в багатонаціональних навчаннях "Платинум Ігл - 2018-1", що проходили на полігоні Бабадаг в Румунії. Про ц...