Дитина Божа: Малюка, котрий ще до народження потрапив у ДТП, хрестили прямо в реанімації

Хлопчик вже виходить з мозкової коми, але загроза для його життя поки що зберігається.

Пологовий будинок у Мелітополі. Фото: pravogolosa.net.

У Мелітопольському пологовому будинку розгортається драматична історія новонародженого хлопчика, який тиждень тому разом з батьками потрапив в автомобільну аварію на трасі Мелітополь-Запоріжжя. У результаті аварії, його матері мелітопольські лікарі змушені були зробити кесарів розтин, щоб врятувати її дитину, передають Патріоти України з посиланням на mv.org.ua.

"Зараз хлопчик все ще у важкому стані і загроза його життю зберігається, але він вже виходить з мозкової коми, - повідомив головний лікар пологового будинку Анатолій Скіданюк. - У нього також ниркова недостатність, що, можливо, пов'язано з недоношеністю. Тим не менш, завтра до нас приїдуть колеги із Запоріжжя, які проведуть консультацію і визначать, коли малюка можна буде перевести в запорізький перинатальний центр для подальшого виходжування. Маму переводити з ним в обласний центр ми не будемо".

Батьки хрестили хлопчика прямо в реанімації. Збіг чи ні, але його стан після цього став поліпшуватися. Назвали малюка Артемієм.

Війна триватиме недовго: З'явився прогноз, коли Донбас та Крим повернуться до складу України

понеділок, 20 серпень 2018, 18:30

Астропсихолог вважає, що зміни влади в Російській Федерації чекати залишилося не так вже й довго - близько двох років. Через роки два в Росії до влади прийде адекватна людина. Саме вона зможе змінити ситуацію, що склалася після російської агресії в Укр...

Хіти тижня. Електромагнітна аномалія: Фізики натрапили на нову загадку піраміди Хеопса

понеділок, 20 серпень 2018, 16:30

Піраміда Хеопса побудована так, немов її творці хотіли, щоб у мертвих був найкращий прийом FM-радіо. Однак, не ясно, чи знали древні єгиптяни про чудесні властивості створених ними будівель. Теоретичне дослідження групи фізиків із Санкт-Петербурга пока...