Дитина Божа: Малюка, котрий ще до народження потрапив у ДТП, хрестили прямо в реанімації

Хлопчик вже виходить з мозкової коми, але загроза для його життя поки що зберігається.

Пологовий будинок у Мелітополі. Фото: pravogolosa.net.

У Мелітопольському пологовому будинку розгортається драматична історія новонародженого хлопчика, який тиждень тому разом з батьками потрапив в автомобільну аварію на трасі Мелітополь-Запоріжжя. У результаті аварії, його матері мелітопольські лікарі змушені були зробити кесарів розтин, щоб врятувати її дитину, передають Патріоти України з посиланням на mv.org.ua.

"Зараз хлопчик все ще у важкому стані і загроза його життю зберігається, але він вже виходить з мозкової коми, - повідомив головний лікар пологового будинку Анатолій Скіданюк. - У нього також ниркова недостатність, що, можливо, пов'язано з недоношеністю. Тим не менш, завтра до нас приїдуть колеги із Запоріжжя, які проведуть консультацію і визначать, коли малюка можна буде перевести в запорізький перинатальний центр для подальшого виходжування. Маму переводити з ним в обласний центр ми не будемо".

Батьки хрестили хлопчика прямо в реанімації. Збіг чи ні, але його стан після цього став поліпшуватися. Назвали малюка Артемієм.

Неймовірне видовище: Затягнутий туманом Київ зняли з дрона (відео)

вівторок, 13 листопад 2018, 23:53

На відео можна побачити вкриті туманом Андріївську церкву, Батьківщину-Мати і київські мости. Затягнутий туманом Київ зняли з висоти пташиного польоту. Відповідне відео опублікували в Facebook на сторінці "Life View. Життя як подорож", передають Патріо...

Біля берегів Нової Зеландії дайвери виявили велетенську живу істоту (відео)

вівторок, 13 листопад 2018, 23:43

Довжина «черв'яка» становила 8 метрів. Організм нагадував порожнє і желеобразне утворення. За 50 км від Нової Зеландії біля Білого острова дайвери Стів Хетеуей і Ендрю Баттл виявили в океані дивне створіння, схоже на гігантського черв'яка. Про це повід...