Екокатастрофа в Криму: Україна евакуює прикордонників та закриває сполучення з окупованим півостровом

У Держприкордонслужбі заявили, що громадяни України з окупованого півострова, які будуть прагнути врятуватися від стихійного лиха на материковій Україні, будуть оформлятися в спрощеному порядку.

Ілюстрація:Крим Реалії

Контрольні пункти в'їзду-виїзду на адмінкордоні з окупованим Кримом "Каланчак" і "Чаплинка" тимчасово призупинили свою роботу. Про це в Facebook повідомив перший заступник постійного представника президента України в Криму Ізет Гданов, інформують Патріоти України.

"КПВВ "Каланчак" і КПВВ "Чаплинка" тимчасово не працюють. Прошу врахувати інформацію при плануванні поїздок", - написав він.

У Держприкордонслужбі уточнили, що зроблено це з метою збереження життя і здоров'я персоналу ДПСУ та громадян, які проживають біля адмінкордону і прямують через КПВВ, в зв'язку з небезпечною екологічною ситуацією в окупованому Криму.

Перетнути адмінкордон з Кримом можна буде тільки через КПВВ "Чонгар", який працює в штатному режимі, зазначив прес-секретар ДПСУ Олег Слободян. При цьому він заявив, що прикордонники продовжуватимуть нести службу на закритих КПВВ.

"Громадяни України з окупованого півострова, які будуть прагнути врятуватися від стихійного лиха на материковій Україні, будуть оформлятися в спрощеному порядку", - написав Слободян.

Затримання Косяка: Як ця історія вплине на перемовини по Донбасу

неділя, 24 жовтень 2021, 16:29

Відкритим залишається питання, чи розуміють українські силовики всі ці загрози і наслідки подібної операції Кремля. На мою думку, наслідки будуть дуже негативними. Росія влаштувала цю провокацію на момент перебування в Україні місії одразу кількох між...

Затримання терориста Косяка має всі ознаки спланованої операції спецслужб РФ

субота, 23 жовтень 2021, 22:04

Додам, що на користь версії про сплановану провокацію Росії свідчить і той факт, що вона сталася у т.зв. «зоні розведення», в момент присутності патруля Спеціальної моніторингової місії (СММ) ОБСЄ. Більше того, безпекових гарантій з боку української сторо