Екологічна катастрофа в Армянську: У Мінекології України пояснили, що спричинило найсерйозніший вплив на здоров'я людей

Найбільшої шкоди завдає не кислотонакопичувач, а хімічні викиди кримського заводу.

Кримський "Титан" здійснює небезпечні хімічні викиди в атмосферу. Фото:Укрінформ

Причиною негативного впливу розташованого в окупованому Армянську на території Криму заводу "Титан" на навколишнє середовище і здоров'я людей наразі є не кислотний накопичувач відходів підприємства, а небезпечні хімічні викиди в атмосферу, які здійснює завод. Про це заявив заступник міністра екології та природних ресурсів України Віктор Вакараш, передають Патріоти України.

Чиновник розповів про це після ознайомлення очолюваної ним делегації урядової міжвідомчої робочої групи із ситуацією, що склалася в результаті виробничої діяльності кримського заводу "Титан" у населених пунктах Каланчацького і Чаплинського районів Херсонщини.

"На перший погляд, причина не в накопичувачі. Головна причина - викиди. Головна причина тільки в цьому. Це, однозначно, не випаровування (з кислотного накопичувача заводу "Титан", – ред)," – розповів Вакараш.

Він зауважив, що до такого висновку прийшли українські фахівці, які відвідали райони Херсонщини, що розташовані поблизу до окупованого Криму і заводу "Титан". Чиновник також розповів, що українські фахівці відібрали на цій території проби ґрунтів.

"Можливо, на понеділок-вівторок, 10-11 вересня, ми будемо мати аналізи відібраних ґрунтів, і тоді можна буде говорити, як воно вплинуло на ґрунти", – додав заступник міністра.

Джерело: Укрінформ

Проросійські бойовики готують провокації на окупованій Луганщині

неділя, 10 жовтень 2021, 21:12

Росія та підконтрольні їй бойовики "ЛНР" готують нові збройні провокації у Луганській області. Кремль планує звинуватити Україну в загостренні бойових дій, зірвати відкриття нових КПВВ і спробувати схилити Київ до власного плану виконання Мінських угод.

Арешт Саакашвілі: причини та можливі наслідки для України

четвер, 7 жовтень 2021, 15:35

Візит експрезидента був використаний як каталізатор для об’єднання всіх опозиційних сил. Це мало б призвести до збільшення електоральної підтримки партії Саакашвілі. Він свідомо йшов на провокацію протестних настроїв усередині Грузії. Як із цим пов’яза...