Експерт розповів, яку зброю Україна може сподіватися отримати від Канади

Через 3-6 місяців чи до кінця року Канада може прийняти рішення включити Україну до країн-імпортерів канадської зброї.

Міністри оборони України та Канади. Фото: Укрінформ.

Питання постачання Канадою зброї Україні – це міжнародний правовий крок. Після цих підписаних угод Україну зможуть долучити до реєстрів, яким канадські виробники мають право та можливість постачати зброю. Таку думку у коментарі сайту "24" висловив експерт-міжнародник Володимир Воля, передають Патріоти України.

"Але це широке трактування. Думаю, в будь-якому випадку, навіть якщо вдасться досягти тієї угоди, що Україна буде включена до списку країн, які можуть купувати канадську зброю, там буде ще багато моментів пов’язаних з тим, яку саме зброю доцільно постачати, а яку ні", – зауважив Воля.

На думку експерта, Україна може розраховувати на стрілецьку, контрбатарейну зброю та гранатомети. "Тобто не наступальну чи протиповітряні ракети, а виключно на оборонну зброю. Можливо, це будуть якісь танкові засоби", - додав Воля.

За його словами, рішення про включення України до реєстру може бути прийняте у найближчі декілька місяців. А от самі контракти на постачання зброї та її видів – перспектива більш тривала. Тобто цілком реально, підсумовує експерт, що через 3-6 місяців чи до кінця року Канада прийме рішення включити Україну до країн-імпортерів канадської зброї.

РОСІЯНАМ ЧАС звикати до сигналу повітряної тривоги

неділя, 4 грудень 2022, 19:28

Д. Снєгирьов, ЗСУ, росія, повітряна тривога,окупанти, обстріли. Ми говоримо правду, а решту зроблять ЗСУ!

Деокупація КРИМУ вже ПОЧАЛАСЯ. З Армянська

неділя, 4 грудень 2022, 10:58

Д. Снєгирьов, деокупація, Крим, Армянськ, ППО, ракетна зброя,НАТО,РФ, поточна ситуація на фронті. Про оперативну обстановку на фронті та актуальні виклики. 01:09 - загроза блекауту: чи варто евакуюватись із столиці . 03:33 - фірми країн Заходу допомага...