Експерт розповів, яку зброю Україна може сподіватися отримати від Канади

Через 3-6 місяців чи до кінця року Канада може прийняти рішення включити Україну до країн-імпортерів канадської зброї.

Міністри оборони України та Канади. Фото: Укрінформ.

Питання постачання Канадою зброї Україні – це міжнародний правовий крок. Після цих підписаних угод Україну зможуть долучити до реєстрів, яким канадські виробники мають право та можливість постачати зброю. Таку думку у коментарі сайту "24" висловив експерт-міжнародник Володимир Воля, передають Патріоти України.

"Але це широке трактування. Думаю, в будь-якому випадку, навіть якщо вдасться досягти тієї угоди, що Україна буде включена до списку країн, які можуть купувати канадську зброю, там буде ще багато моментів пов’язаних з тим, яку саме зброю доцільно постачати, а яку ні", – зауважив Воля.

На думку експерта, Україна може розраховувати на стрілецьку, контрбатарейну зброю та гранатомети. "Тобто не наступальну чи протиповітряні ракети, а виключно на оборонну зброю. Можливо, це будуть якісь танкові засоби", - додав Воля.

За його словами, рішення про включення України до реєстру може бути прийняте у найближчі декілька місяців. А от самі контракти на постачання зброї та її видів – перспектива більш тривала. Тобто цілком реально, підсумовує експерт, що через 3-6 місяців чи до кінця року Канада прийме рішення включити Україну до країн-імпортерів канадської зброї.

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...