Питання постачання Канадою зброї Україні – це міжнародний правовий крок. Після цих підписаних угод Україну зможуть долучити до реєстрів, яким канадські виробники мають право та можливість постачати зброю. Таку думку у коментарі сайту "24" висловив експерт-міжнародник Володимир Воля, передають Патріоти України.
"Але це широке трактування. Думаю, в будь-якому випадку, навіть якщо вдасться досягти тієї угоди, що Україна буде включена до списку країн, які можуть купувати канадську зброю, там буде ще багато моментів пов’язаних з тим, яку саме зброю доцільно постачати, а яку ні", – зауважив Воля.
На думку експерта, Україна може розраховувати на стрілецьку, контрбатарейну зброю та гранатомети. "Тобто не наступальну чи протиповітряні ракети, а виключно на оборонну зброю. Можливо, це будуть якісь танкові засоби", - додав Воля.
За його словами, рішення про включення України до реєстру може бути прийняте у найближчі декілька місяців. А от самі контракти на постачання зброї та її видів – перспектива більш тривала. Тобто цілком реально, підсумовує експерт, що через 3-6 місяців чи до кінця року Канада прийме рішення включити Україну до країн-імпортерів канадської зброї.
В сучасній оселі з'являється все більше техніки, яка суттєво полегшує щоденне прибирання. Очищення поверхонь без використання хімічних засобів стає можливим завдяки пароочиснику. Ефективний у боротьбі з брудом, мікробами та пилом, прилад чудово підходи...
Ремінь газорозподільного механізму (ГРМ) - забезпечує синхронну роботу клапанів і поршнів, контролюючи їхній рух. Якщо ремінь ГРМ виходить з ладу, це часто призводить до серйозних пошкоджень двигуна. У дизельних автомобілях, де двигуни працюють під під...