Фашистів тут не треба: У Будапешті росіян не пустили на стадіон в екіпіровці з комуністичною символікою

Представників російської делегації змусили зняти майки, на яких були зображені червона п'ятикутна зірка і напис СРСР

Ілюстрація:http://www.castlerock.ru

Представників збірної Росії з водного поло змусили зняти майки з радянською символікою під час чемпіонату світу з водних видів спорту, який проходить в Будапешті. Представників РФ відмовилися пускати на змагання в екіпіровці із зображенням червоної п'ятикутної зірки і написом СРСР. Про це пише РИА Новости, передають Патріоти України.

Про заборону спортсменам сказали угорські поліцейські, які проводили огляд перед входом на стадіон. Служителі правопорядку посилалися на те, що радянські зірки прирівняні в Угорщині до фашистської символіки і заборонені законом.

Співробітник служби безпеки попередив росіян, що в одязі з радянською символікою на захід нікого не пустять. Більш того, порушникам закону можуть загрожувати штрафи, позбавлення акредитації та навіть депортація з країни.

Вирішальну роль у деокупації Криму відіграє партизанський рух

вівторок, 16 серпень 2022, 23:01

Стосовно можливості активізації партизанського руху, враховуючи неоднорідність етнічного складу анексованого півострову, українській стороні, на мою думку, варто працювати саме в цьому напрямку. Сьогодні Президент Володимир Зеленський підписав указ про...

Рф змушена перенести "референдуми" в ОРДЛО: британська розвідка підтверджує дані місцевих сил спротиву.

вівторок, 16 серпень 2022, 22:52

Це не перший випадок, коли інсайди західних розвідок щодо ситуації на сході України фактично мають українське походження або підтверджують дані українських джерел. У міноборони Великобританії з посиланням на дані розвідки повідомили, що росія перебуває...