Феноменальне нахабство: Кремль звинуватив Білий дім у "підриві спільної боротьби з тероризмом"

Росіяни були впевнені, що заради боротьби з тероризмом американці мають йти на різні поступки "союзникам".

Росіян обурили нові санкції США. Ілюстрація: Преса України.

У відповідь на введені вчора санкції Російська Федерація звинуватила Сполучені Штати в підриві співпраці по боротьбі з тероризмом. Про це йдеться в офіційній заяві Міністерства закордонних справ країни-агресора, передають Патріоти України.

25 березня США ввели санкції проти восьми російських компаній і організацій за порушення закону INKSNA, що забороняє поставки озброєнь до Ірану, КНДР і Сирії. 24 березня Держдепартамент оприлюднив рішення про введення санкцій проти 30 компаній і організацій за порушення закону, що забороняє поставки озброєнь.

"Даний крок абсолютно не стикується із заявами з Вашингтона про пріоритетність боротьби з тероризмом", - йдеться у заяві російського МЗС. У новому списку санкцій опинилися Рособоронекспорт, 150-й авіаційний ремонтний завод, зовнішньоекономічне об'єднання Авіаекспорт, НВО Базальт, виробнича корпорація Конструкторське бюро машинобудування, Ульянівський інститут цивільної авіації ім. Б. П. Бугаєва, Уральський навчально-тренувальний центр цивільної авіації, а також Військово-повітряна академія імен М. Є. Жуковського і Ю. А. Гагаріна.

Вперше в історії: В ООН розкрили шокуючу інформацію про населення Землі

субота, 20 квітень 2019, 23:43

В більшості країн люди живуть дедалі довше і мають все менше дітей. Вперше в історії людства на Землі живуть більше літніх людей, ніж дітей. Про це повідомляє телеканал ВВС, посилаючись на дані ООН, передають Патріоти України. Так, зараз на планеті жив...

"37,0": У Супрун розповіли, якою має бути нормальна температура тіла людини

субота, 20 квітень 2019, 20:59

Оральна температура, яка є найбільш зручним типом вимірювання температури, становить +37,0 градусів за Цельсієм. Нормальна температура основного тіла здорової дорослої людини в стані спокою становить 36,5-37,0 градусів за Цельсієм, проте температура вн...