Феноменальне нахабство: Кремль звинуватив Білий дім у "підриві спільної боротьби з тероризмом"

Росіяни були впевнені, що заради боротьби з тероризмом американці мають йти на різні поступки "союзникам".

Росіян обурили нові санкції США. Ілюстрація: Преса України.

У відповідь на введені вчора санкції Російська Федерація звинуватила Сполучені Штати в підриві співпраці по боротьбі з тероризмом. Про це йдеться в офіційній заяві Міністерства закордонних справ країни-агресора, передають Патріоти України.

25 березня США ввели санкції проти восьми російських компаній і організацій за порушення закону INKSNA, що забороняє поставки озброєнь до Ірану, КНДР і Сирії. 24 березня Держдепартамент оприлюднив рішення про введення санкцій проти 30 компаній і організацій за порушення закону, що забороняє поставки озброєнь.

"Даний крок абсолютно не стикується із заявами з Вашингтона про пріоритетність боротьби з тероризмом", - йдеться у заяві російського МЗС. У новому списку санкцій опинилися Рособоронекспорт, 150-й авіаційний ремонтний завод, зовнішньоекономічне об'єднання Авіаекспорт, НВО Базальт, виробнича корпорація Конструкторське бюро машинобудування, Ульянівський інститут цивільної авіації ім. Б. П. Бугаєва, Уральський навчально-тренувальний центр цивільної авіації, а також Військово-повітряна академія імен М. Є. Жуковського і Ю. А. Гагаріна.

Неймовірне видовище: Затягнутий туманом Київ зняли з дрона (відео)

вівторок, 13 листопад 2018, 23:53

На відео можна побачити вкриті туманом Андріївську церкву, Батьківщину-Мати і київські мости. Затягнутий туманом Київ зняли з висоти пташиного польоту. Відповідне відео опублікували в Facebook на сторінці "Life View. Життя як подорож", передають Патріо...

Біля берегів Нової Зеландії дайвери виявили велетенську живу істоту (відео)

вівторок, 13 листопад 2018, 23:43

Довжина «черв'яка» становила 8 метрів. Організм нагадував порожнє і желеобразне утворення. За 50 км від Нової Зеландії біля Білого острова дайвери Стів Хетеуей і Ендрю Баттл виявили в океані дивне створіння, схоже на гігантського черв'яка. Про це повід...