Французька поліція затримала у Страсбурзі друга нападника, який напередодні влаштував різанину у Парижі - ЗМІ

Затриманого взято під варту.

Фото:lefigaro.fr

У Страсбурзі затримали друга Хамзата Азімова, який напав з ножем на перехожих в центрі Парижа в суботу ввечері. Про це повідомляє Le Figaro, інформують Патріоти України.

За даними видання, затриманий, як і Азімов, народився в 1997 році. В даний час він перебуває під вартою. Це третя людина, яка знаходиться під вартою в рамках розслідування після затримання батьків Азімова в Парижі.

Як повідомлялося раніше, в центрі Парижа в суботу ввечері 12 травня чоловік напав з ножем на перехожих. В результаті нападу загинув 29-річний чоловік, ще чотири людини поранені.

Напад скоїв уродженець Чечні, який отримав французьке громадянство в 2010 році.

З архіву ПУ. Ракети летітимуть на Москву екологічно - Greenpeace задоволений: Розсекречено деякі моменти про новітній ОТРК "Грім-2"

вівторок, 22 жовтень 2019, 15:00

Один з найпотужніших засобів стримування Росії тепер, нажаль, без’ядерної України приковує увагу багатьох іноземних фахівців, як з країн-партнерів так і, особливо, з держави агресора. Виставка озброєнь дала їм нову поживу. Як відомо, оперативно-тактичн...

З архіву ПУ. Обвал Керченського моста: Повідомляється вже про дві пошкоджені опори (фото, відео)

понеділок, 21 жовтень 2019, 23:55

Як усім добре відомо із життя, одна річ, яка падає, із великою імовірністю може пошкодити іншу, котра опинилася під нею. Будівельники злощасного мосту змогли переконатися в цьому особисто. Проліт споруджуваної залізничної частини Кримського моста, що в...