Генерал назвав напрямок, де можлива активізація боїв у найближчий час

Для "розігріву" всієї лінії фронту у противника недостатньо сил і засобів, та й завдання такі не ставляться.

Ігор Романенко. Фото: Антикор.

Суттєвою активізацією на маріупольському напрямку російсько-терористичні війська не мають на меті масштабного наступу; противник "розподіляє зусилля", намагаючись зберігати напругу вздовж всієї лінії розмежування. Таку думку "Обозревателю" висловив екс-заступник начальника Генштабу ЗСУ, генерал-лейтенант запасу Ігор Романенко, передають Патріоти України.

Говорячи про причини подібних дій терористів, він нагадав: "У нас до цього було загострення в промзоні в Авдіївці". "Вони розподіляють зусилля, щоб зберігати напругу вздовж всієї лінії фронту. Для цього здійснюються поставки боєприпасів, переміщення по ділянках, ротації", - сказав генерал. Він додав, що бойові дії також мають на меті ознайомлення нових бойовиків з "регіоном і місцевістю". "На жаль, в результаті таких дій гинуть наші військовослужбовці", - сказав Романенко.

У той же час він зауважив, що для "розігріву" всієї лінії фронту у противника недостатньо сил і засобів, "та й завдання такі не ставляться". "Ви залишаєтеся при своїй думці - що мова йде про шантаж, а не про серйозні наступальні дії?" - запитав журналіст. "Поки так", - підтвердив генерал.

"Якщо російсько-терористичні війська переміщаються уздовж лінії фронту, який напрямок може бути наступним?" - попросили спрогнозувати генерала. "Я не думаю, що це принципово. Вони переміщаються просто по черзі. Були в останній раз на луганському напрямку, значить, треба повертатися туди. Це може бути, якщо вони діють в руслі подібної логіки. Але це не означає, що буде саме так", - відповів Романенко.

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...