"Гібридний равлик": Росія відхопила ще шматок Грузії

Через встановлення банера жителям села Бершуеті обмежено доступ до кількох гектарів орно-посівної площі.
Південна Осетія. Фото: ЖЖ.

Російська влада зрушила показник "кордону" між Грузією та невизнаною республікою Південна Осетія в бік Грузії. Як інформують Патріоти України із посиланням на "Грузія Online", про це заявив представник голови управи Горійського муніципалітету Давид Церцвадзе.

За його словами, окупанти встановили ще один зелений банер із позначенням т. зв. кордону на околиці сіл Бершуеті і Собісі, де розташовані земельні ділянки місцевих жителів. Банер перенесуть від старого позначення "кордону" ще десь на 500 метрів.
Чиновник підкреслив, що через встановлення банера жителям села Бершуеті обмежено доступ до кількох гектарів орно-посівної площі. Нагадаємо, Південна Осетія була створена як окрема "держава" в 2008 році після російсько-грузинської війни. Влада Грузії та світова спільнота (за винятком РФ, Нікарагуа, Венесуели, Науру і Тувалу) вважають її частиною Грузії.

Нові деталі справи Порошенка: Україна безкоштовно постачала в ОРДЛО електроенергію і воду?

субота, 22 січень 2022, 14:23

На моє переконання, водо- та- електропостачання на тимчасово окуповані території мали б бути припинені до моменту повного погашення заборгованості за спожиту воду й електроенергію. Або запропонована наступна схема взаєморозрахунків- вугілля в обмін на вод

Анексія Криму: СБУ має розслідувати злочинну бездіяльність колишнього військово-політичного керівництва України

п’ятниця, 7 січень 2022, 21:45

Якби українська влада захистила Крим, не було б війни на сході. Війна на Донбасі - це прямий наслідок бездіяльності офіційного Києва в Криму. Повідомляється, що Слідчі Головного слідчого управління СБУ за процесуального керівництва Офісу Генерального п...