"Гібриди" НАТО пішли у контрнаступ: У Бресті з'явилися антиросійські плакати (фотофакти)

Патріоти Білорусі готуються до появи "братньо-окупаційної" армії, яка може залишитись в їх державі й після маневрів "Захід-2017".

Плакати, які з'явились у Білорусі. Фото: Радіо Свобода.

На плакатах, які з'явилися в Бресті, написано «Де російська армія, там війна», а також «Російський солдат, йди додому». Як повідомляють активісти, які побажали залишитися неназваними, акція приурочена проти спільних російсько-білоруських навчань «Захід-2017», передають Патріоти України із посиланням на БелТА.

Плакати були помічені в багатьох людних місцях Бреста, на зупинках громадського транспорту та рекламних дошках. Ці навчання почнуться у вересні і будуть проходити в тому числі і поблизу Бреста.

"Ситуація з коронавірусом на території ОРДЛО: Міфи та загрози для України", - Снєгирьов

п’ятниця, 3 квітень 2020, 22:10

Інформація Головного управління розвідки Міноборони України про те, що в ОРДЛО у 7-й лікарні Луганська від коронавірусу померли 9 осіб, не відповідає дійсності. Ця лікарня не входить у перелік шести інфекційних стаціонарів, які сьогодні розгорнуті на тери

"Санкції проти Росії та коронавірус: Чи можливе завершення війни на Донбасі", - Снєгирьов

четвер, 2 квітень 2020, 21:21

Зі свого боку Кремль навпаки намагається використати пандемію коронавірусу у власних цілях – скасування економічних санкцій. При цьому відмовлятися від анексії Криму та окупації частини Донбасу вона не має наміру. Наразі ситуація на лінії розмежування ...