У рамках конкурсу до Верховного суду України деякі кандидати отримали тести по власних справах. Такі факти виявила Громадська рада доброчесності, передають Патріоти України.
За її даними, 21 лютого кандидати до Верховного суду виконували практичне завдання – написання судового рішення. На це відводилося 5 годин. Однак деякі конкурсанти отримали переваги під час вирішення тестового завдання, оскільки весь масив правової інформації був ними опрацьований заздалегідь, деякі мали місяці на підготовку рішення.
Громадська рада доброчесності вважає, що виявлені факти підривають довіру до результатів конкурсного відбору кандидатів до нового Верховного Суду. "Така ситуація не свідчить про те, що конкурс загалом є нечесним, але наперед підриває довіру до результатів конкурсу стосовно таких кандидатів. До речі, жоден з них досі публічно не згадав або не зізнався у тому, що фабула модельної справи є йому добре відомою", - кажуть у РГД. Подробиці і пропозиції щодо виходу з цієї ситуації Рада обіцяє оприлюднити після консультацій з Вищою кваліфікаційною комісією суддів 23 лютого.
Підійти до дзеркала в ліфті — рефлекс багатьох із нас, але мало хто замислюється, що це не просто декоративний елемент. Насправді дизайнери ліфтів навмисно вбудовують дзеркала, аби підвищити безпеку, комфорт і навіть психологічний стан пасажирів, перед...
На сесії Парламентської асамблеї НАТО мав бути Петро Порошенко – як учасник делегації.Але офіс Зеленського з підручними з керівництва ВР вирішили його не пустити. От просто тому, що так вирішили.Тепер члени делегації – «слуги» скаржаться, що засідання ...