Недобудовану Кримську АЕС в місті Щолкіне розберуть, щоб направити будматеріали для будівництва моста через Керченську протоку. Таке рішення було прийнято на засіданні комітету з майнових та земельних відносин кримського парламенту, передають Патріоти України з посиланням на Крым.Реалии.
В ході засідання депутати прийняли рішення узгодити кримському міністерству майнових і земельних відносин списання з балансу підприємства "Центр комплексного постачання будівельних матеріалів" об'єкта незавершеного будівництва будмайданчика недобудованої Кримської атомної електростанції в Щолкіному.
Як повідомляється, об'єкт складається "з будівлі пускорезервної котельні, зливної естакади, споруд мазутосховища і фундаменту димової труби".
Всі споруди, за словами депутатів, знаходяться в напівзруйнованому аварійному стані, і їх подальша експлуатація неможлива, тому процедура їх списання буде "здійснена шляхом знесення".
Звільнений майданчик надалі планується використовувати для розміщення Щолкінського технопарку, а отримані в результаті демонтажу будматеріали - для будівництва транспортного переходу через Керченську протоку, повідомили в ході засідання.
Про необхідність побудувати перехід через Керченську протоку президент Росії Володимир Путін заявив 19 березня 2014 року, відразу ж після анексії Криму. Влада Росії хоче побудувати цей перехід до грудня 2018 року. Деякі експерти скептично ставляться до цієї ідеї, відзначаючи великі економічні витрати і геологічні труднощі.
Повідомлялося, що в Керчі для зведення моста створюють насип у водній акваторії Керченської протоки. Станом на 13 січня були прокладені два такі насипи довжиною приблизно 400 метрів.
В кінці січня 2016 року у російському уряді визнали існування затримок з підготовкою експертизи Керченського моста.
В сучасній оселі з'являється все більше техніки, яка суттєво полегшує щоденне прибирання. Очищення поверхонь без використання хімічних засобів стає можливим завдяки пароочиснику. Ефективний у боротьбі з брудом, мікробами та пилом, прилад чудово підходи...
Ремінь газорозподільного механізму (ГРМ) - забезпечує синхронну роботу клапанів і поршнів, контролюючи їхній рух. Якщо ремінь ГРМ виходить з ладу, це часто призводить до серйозних пошкоджень двигуна. У дизельних автомобілях, де двигуни працюють під під...