Як брехатиме Пєсков цього разу? Навальний оприлюднив нові подробиці та факти щодо сина прес-секретаря Путіна (фото)

Пєсков шляхом "витоку інформації" в російських ЗМІ вже намагається дистанціюватися від скандалу.

Дмитро Пєсков і Микола Чоулз. Фото:https://navalny.com/

Російський опозиціонер Олексій Навальний і його "Фонд по боротьбі з корупцією" опублікували нові факти про сина прес-секретаря президента РФ Дмитра Пєскова Миколу Чоулза. Про це йдеться на сайті Навального, передають Патріоти України.

За його словами, зараз Пєсков шляхом "витоку інформації" в російських ЗМІ намагається дистанціюватися від скандалу.

"Всі ми згораємо від цікавості - яка ж буде лінія захисту у Пєскова в цей раз. Про що брехати буде. Один напрямок начебто намітився в коменті, даному РБК", - пише опозиціонер.

Як зазначив Навальний, "джерело РБК, знайоме з сім'єю Пєскова", підтвердило, що Чоулз дійсно є сином прес-секретаря російського президента. "Але вони практично не спілкуються", - підкреслив співрозмовник РБК.

"Нііііі, хлопці. Ми не дамо вам так легко з'їхати з теми. "Практично не спілкуються"? Спілкуються і найтіснішим чином. І гроші Миколка отримує від тата, а також від близьких до нього бізнесменів, охочих "надати послугу шанованій людині", - написав російський опозиціонер, опублікувавши відповідні фото.

Як повідомлялося раніше, фонд Олексія Навального опублікував дані про розкішне життя сина Пєскова від першого шлюбу Миколу Чоулза, який живе, як мільйонер.

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...