Як скрепи запалають, чекати на шибеницю в Москві не стане: У провідного телепропагандиста Кремля "хатинка" у райському куточку Італії - Геращенко (відео)

Нардеп наголосив, що Кремль добре оплачує роботу пропагандистів, таких як Володимир Соловйов або Дмитро Кисельов.

Путінський топ-пропагандист Володимир Соловйов. Фото:webblack.net

Російський журналіст і пропагандист Володимир Соловйов має дачу в Італії на озері Комо вартістю в мільйони доларів тому, що пропаганду в Росії добре оплачують. Про це заявив народний депутат від "Народного фронту" Антон Геращенко в ефірі авторської програми Дмитра Гордона на телеканалі 112 Україна, передають Патріоти України.

"Путін, коли прийшов до влади, розумів, що став президентом за півроку завдяки телевізору... Це описано в багатьох біографічних книгах тощо. Тому він захопив контроль над телебаченням, не даючи себе критикувати. Далі, вони беруть талановитих людей. Говорімо прямо: Кисельов (російський пропагандист Дмитро Кисельов – ред) або Соловйов – це талановиті, освічені, інтелектуальні люди", – підкреслив Геращенко.

За його словами, російська держава виділяє великі гроші на пропаганду. "У Соловйова дача на озері Комо в Італії, яка коштує мільйони доларів, – це загальновідомий факт", – зазначив нардеп.

Він додав, що тільки в терористичній організації "ДНР" приблизно 500 осіб відповідає за пропаганду в соціальних мережах.

"Коли ми зламали електронні пошти "міністерства пропаганди ДНР", виявилося, що там штат – 130 осіб і приблизно 500 осіб відповідає за так звану роботу в соцмережах. І для цього Росія виділяє бюджет. На території терористичної "ДНР" живе півтора–два мільйони людей, і, уяви, працює 130 пропагандистів і сотні ботів у соцмережах...Там відстежують кожен пчих і кожен пих", – підсумував Геращенко.

Україна може реанімувати Мінський процес з допомогою гуманітарного напрямку

понеділок, 29 листопад 2021, 17:49

Росія категорично відмовляється від будь-яких, навіть косметичних змін Мінських угод. Президент Росії Володимир Путін пояснював, що зміна одного пункту може потягнути за собою зміну і інших. У зв'язку з цим він виключив можливість зміни Мінських угод.

Збиття українського "Боїнгу" над Тегераном: в Ірані почалися судові слухання

вівторок, 23 листопад 2021, 17:18

Президент України Володимир Зеленськийзаявив, що «всі винні в цій катастрофі обов’язково будуть притягнуті до відповідальності. У сучасному світі немає шансу, що такий злочин залишиться без належної реакції. Строку давності у таких злочинів теж немає.