У новорічну ніч багато людей об’єднані позитивною енергією, здатною змінити життя на краще. Ось на цьому потужному енергетичному пориві і летять у Всесвіт їхні мрії, передають Патріоти України із посиланням на Depo.Закарпаття.
Спосіб 1
Напевно багато хто з нас пробував записувати своє бажання на папірці, спалювати, кидати в шампанське і так далі. Але навіть у цій звичайній традиції потрібно дотримуватися нескладних правил. Наприклад, папір, на якому написано ваше бажання, потрібно акуратно скласти вчетверо. Під бій курантів підпалювати його не запальничкою, а від полум’я свічки, після чого кинути в келих шампанського, і коли годинник проб’є рівно 12, випити залпом.
Спосіб 2
Для тих, хто вміє шити і вишивати, є ще один нескладний спосіб. На своєму святковому вбранні вишийте своє бажання: лише декілька стібків, наприклад, любов, дружба, здоров’я. У той момент, коли почнуть бити куранти, праву руку покладіть на вишивку і рівно опівночі промовте своє бажання вголос.
Спосіб 3
На новорічну ялинку повісьте невелику шкатулочку, де лежатиме написане вами бажання. За 5 хвилин до настання Нового року підійдіть до ялинки, візьміть шкатулочку у ліву руку і промовте наступні слова: "Шкатулочко, ти зберігаєш мою таємницю, і це невипадково, нехай моє бажання стане реальністю". Потім зніміть шкатулочку з ялинки і тримайте її у руці доки годинник не проб’є рівно 12. Після цього повісьте її назад, а папірець з бажанням викиньте у кватирку.
Спосіб 4
У дитинстві ми всі писали листи Діду Морозу. І нехай виконував наші найзаповітніші мрії аж ніяк не бородатий дід, а тато з мамою, все ж таїнство написання листа несло в собі особливу радість. Багато дорослих також пишуть листи Діду Морозу. Заняття це вельми цікаве. Напередодні Нового року, зручно влаштуйтеся біля ялинки, позбудьтеся від всієї суєти і побудьте на самоті, думаючи над своїми бажаннями. Після цього запишіть їх на папері і покладіть у конверт. Перед наступним Новим роком відкрийте конверт і подивіться, що здійснилося, а над чим ще потрібно попрацювати.
Спосіб 5
Зробіть багато сніжинок з паперу. На кожній з них напишіть свої бажання і дайте гостям зробити теж саме. Після опівночі вийдіть на балкон всією компанією і скиньте їх донизу, щоб вони закружляли в чарівному танці бажань.
Спосіб 6
Після новорічної ночі, коли основне бажання вже загадане, напишіть на маленьких аркушах 12 різних бажань, а один аркуш залиште порожнім. Перемішайте їх та покладіть під свою подушку. Вранці, коли прокинетеся, дістаньте з-під подушки один аркуш і прочитайте його. Те, що там буде написано, і повинно буде здійснитися.
Спосіб 7
Ще один спосіб загадати бажання – це намалювати все те, чого ви хочете. Або зробити колаж бажань. Для цього зовсім необов’язково бути художником. Головне, щоб ви могли схематично зобразити те, чого бажаєте. Готовий колаж перев’яжіть красивою стрічкою і зберігайте в безпечному місці.
І ще пам'ятайте:
- Ваші прохання не повинну бути пов’язана з виконанням побічних бажань. Наприклад, не можна хотіти грошей для подорожі — треба просити саму подорож.
— Виконання бажання повинно викликати почуття задоволення, а не суєту думок про нові бажаннях. Наприклад, якщо ви хочете заміж, то потрібно загадувати бажання про щасливе заміжжя, а не про зустріч з обранцем.
— Не бажайте іншим зла, інакше воно обернеться проти вас.
— Не загадувати бажання з залученням інших, навіть найближчих, людей. Новорічне бажання повинно ставитися саме до вас.
— Слідкуйте, щоб бажання було позитивне і несло в собі добро.
— Задумуйте бажання відповідально, в урочистому і красивому виді.
— Якщо ви записуєте бажання, то використовуйте найкращу ручку і папір у вашому домі.
— Припустіть результат і наслідки здійсненого бажання і подумайте, наскільки воно для вас важливо.
— Не розказуйте іншим про загадане.
— У тексті бажання не використовуйте частку «не».
— Твердо вірте у виконання бажаного.
— У своїх побажаннях будьте реалістичні.
— Уявляйте виконання свого бажання на Новий рік в найдрібніших подробицях.
— Сформулюйте поетапний план досягнення бажаної мети.
В сучасній оселі з'являється все більше техніки, яка суттєво полегшує щоденне прибирання. Очищення поверхонь без використання хімічних засобів стає можливим завдяки пароочиснику. Ефективний у боротьбі з брудом, мікробами та пилом, прилад чудово підходи...
Ремінь газорозподільного механізму (ГРМ) - забезпечує синхронну роботу клапанів і поршнів, контролюючи їхній рух. Якщо ремінь ГРМ виходить з ладу, це часто призводить до серйозних пошкоджень двигуна. У дизельних автомобілях, де двигуни працюють під під...