Обмін "люб'язностями" між Литвою і Кремлем щодо відторгнення Калінінградської області від Росії – один з епізодів гібридної війни між цими країнами; тим не менш, при розпаді Російської Федерації Калінінградська область в числі перших заявить про свою суб'єктність. Таку думку "Обозревателю" висловив російський політолог, журналіст, політичний діяч Андрій Піонтковський, повідомляють Патріоти України.
"Это пропагандистская война. Кремль давно ведет гибридную войну против Литвы. Поэтому нет ничего удивительного в том, что Литва отвечает такого же рода инструментами", - признал он. Вместе с тем политолог заметил, что ему не известно о том, что в решениях Ялтинской и Потсдамской конференций 1945 года говорилось о "временных ограничениях по условиям передачи Кенигсберга". "Литовский депутат ссылается на какие-то документы, которые, как мне кажется, историкам неизвестны".
У той же час він звернув увагу на "серію цікавих історичних міфів", що розкручуються в Росії. Зокрема, на тему повернення Аляски, яка нібито "була віддана США на 99 років". "Це з серії поп-історії", - зауважив політолог. Разом з тим він попередив про небезпеку реальних втрат територій Російської Федерації.
"При весьма вероятном распаде Российской Федерации Калининградская область одной из первых может объявить о своей субъектности", в частности, по той причине, что "экономически она довольно тесно переплетена с Европейским союзом". Также "под вопросом" Северный Кавказ, - продолжил он. "Чечня – часть России или нет?".
Політик також нагадав про проблему далекосхідних територій, де має місце "економічна експансія Китаю"."Пока Кремль занят агрессией в Украине, он рубит сук, на котором сидит. Если где-то могут появляться "зеленые человечки" и проводить референдумы, то тем более "желтые человечки" на Дальнем Востоке могут появиться в таком количестве и потребовать референдума, что мало не покажется. Но это не повестка сегодняшнего дня".
В сучасній оселі з'являється все більше техніки, яка суттєво полегшує щоденне прибирання. Очищення поверхонь без використання хімічних засобів стає можливим завдяки пароочиснику. Ефективний у боротьбі з брудом, мікробами та пилом, прилад чудово підходи...
Ремінь газорозподільного механізму (ГРМ) - забезпечує синхронну роботу клапанів і поршнів, контролюючи їхній рух. Якщо ремінь ГРМ виходить з ладу, це часто призводить до серйозних пошкоджень двигуна. У дизельних автомобілях, де двигуни працюють під під...