"Але президент США не може такого зробити": Піонтковський розповів, про що домовилися Путін і Трамп

На думку експерта, Путін підставив Трампа на тлі "перетягування каната" між ним і майже всім військово-політичним істеблішментом США.

Андрій Піонтковський. Фото: соцмережі.

Переговори глав США і РФ Дональда Трампа і Володимира Путіна в Гельсінкі закінчилися нічим - сторони і не могли досягти жодних домовленостей. Як заявив російський політолог і публіцист Андрій Піонтковський, президенти всього лише "домовилися домовлятися", передають Патріоти України.

"Так вони і не можуть ні про що домовитися - Трамп не може реалізувати нічого з того, що потрібно Путіну. Наприклад, вони б із задоволенням домовилися про скасування санкцій, але президент США не може такого зробити. Для цього Конгрес приймав спеціальний закон", - пояснив політолог.

Піонтковський зазначив, що прийняття Америкою нових санкцій проти ряду представників кремлівської верхівки викликало істерику в Москві. "Більш того, прості росіяни навіть схвалили персональні санкції проти путінського оточення. Мовляв, нарешті хоч хтось ними зайнявся", - додав він.

На його думку, Путін підставив Трампа на тлі "перетягування каната" між ним і майже всім військово-політичним істеблішментом США. При цьому глава Білого дому демонструє все більшу залежність від президента РФ.

"На прес-конференції з Путіним Трамп виглядав жалюгідним пуделем, махаючи хвостиком перед своїм господарем. І реакція Вашингтона на це є загрозливою для президента США. Проміжні вибори в Сенат 6 листопада перетворюються, по суті, на референдум щодо Трампа. Путін в свою чергу підставив американського президента, занадто активно демонструючи, що він домінантний самець в цій парі", - підсумував експерт.

Джерело: Гордон

"Сама операція з моменту початку наступу може зайняти дві-три доби": Експерт дав прогноз по наступу РФ на Україну

середа, 19 січень 2022, 18:22

"Головні питання зараз – відбудеться незабаром повномасштабний російський наступ чи ні, і якщо відбудеться – то коли й де буде нанесено головний удар та якими будуть цілі й завдання супротивника", - пише Олена Білозерська

З архіву ПУ. Бійся, НАТО! Російські військові епічно зганьбилися в Севастополі (фото)

середа, 19 січень 2022, 17:00

День військово-морського флоту Росії відзначається щорічно в останню неділю липня. У Севастополі в цей день проходить військово-морський парад, під час репетиції якого почалися дивні негаразди. В анексованому РФ Криму в місті Севастополь під час генера...