Якщо бронзу буде на що купити: Окупанти показали, яким збираються збудувати пам'ятник "ввічливим людям" у Криму (фотофакт)

"Зелених чоловічків" вирішили перетворити на зворушливих друзей дітей та тварин.

Ескіз пам'ятника у Криму. Фото: соцмережі.

У сімферопольській адміністрації сьогодні проголосували за кращий ескіз пам’ятника “ввічливим людям”. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив депутат Держради Республіки Крим Леонід Бабашов, передають Патріоти України.

За його словами, композиція буде виконана з бронзи, а встановити пам’ятник планують до річниці “кримської весни”. "Речь идет о 2,2-метровой статуе российского военного, передающего ребенку кота, которого он только что снял с высокого дерева. Автор — московский скульптор", — написав Бабашов.


РФ перетворює окуповані території Луганщини на військові бази, є небезпека псевдореферендумів

неділя, 3 липень 2022, 18:53

Триває процес інтеграції промисловості квазіреспублік до складу РФ. Відбувається якісне оновлення т.зв. управлінського апарату, коли місцеві фінансово-політичні еліти замінили представники РФ. На окупованих територіях Донбасу Кремль часу не втрачає, на...

Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську, зраду Нацполіції і стан справ на фронті

п’ятниця, 1 липень 2022, 22:25

У Харківській області створено поганий прецедент: зрадник отримав 2 роки умовно! Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську та зраду Нацполіції, про стан справ на фронті. 00:00 - щодо оточення Лисичанська, можливості його захоплення та ш...