Якщо бронзу буде на що купити: Окупанти показали, яким збираються збудувати пам'ятник "ввічливим людям" у Криму (фотофакт)

"Зелених чоловічків" вирішили перетворити на зворушливих друзей дітей та тварин.

Ескіз пам'ятника у Криму. Фото: соцмережі.

У сімферопольській адміністрації сьогодні проголосували за кращий ескіз пам’ятника “ввічливим людям”. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив депутат Держради Республіки Крим Леонід Бабашов, передають Патріоти України.

За його словами, композиція буде виконана з бронзи, а встановити пам’ятник планують до річниці “кримської весни”. "Речь идет о 2,2-метровой статуе российского военного, передающего ребенку кота, которого он только что снял с высокого дерева. Автор — московский скульптор", — написав Бабашов.


Анексія Криму: СБУ має розслідувати злочинну бездіяльність колишнього військово-політичного керівництва України

п’ятниця, 7 січень 2022, 21:45

Якби українська влада захистила Крим, не було б війни на сході. Війна на Донбасі - це прямий наслідок бездіяльності офіційного Києва в Криму. Повідомляється, що Слідчі Головного слідчого управління СБУ за процесуального керівництва Офісу Генерального п...

"Вагнергейт" і провалені спецоперації розвідки України - чи був російський "кріт"

середа, 5 січень 2022, 11:35

Ми як українці мусимо пишатися вітчизняними спецслужбами. Розуміти, що ми маємо за спиною надійний тил, і що жодна операція російських чи інших іноземних спецслужб неможлива на території України. Бо маємо професіоналів, що дійсно відповідають високим стан